Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Eltűnt a macskám, mi...

SOS! Eltűnt a macskám, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Benti cicus és ő a mindenem. Ki mentem zuhanyozni és mire vissamentem a szobámba sehol nem találtam. Annyira kétségbe vagyok esve. Megnéztem mindenhol, zötgettem neki kaját, kitettem a játékait. Fél órája sehol nincs. Ajtók minden zárva van így nem tudom hova bújhatott. Próbáltam hívni is de semmi. Soha nem tűnt még el ennyi időre. Hófehér lány cicus. Egyszerűen nem értem hova tűnhetett, mikor minden ajtó és ablak csukva volt. Nálatok volt ilyen? Nagyon remélem előkerül.

2020. dec. 5. 21:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért de teljesen kétségbe vagyok esve.
2020. dec. 5. 21:27
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudott kimenni sehova akkor elő kell hogy kerüljön.
2020. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bebújt vmelyik szekrény alá/mögé, ha tényleg minden zárva volt. Majd előjön, ha úgy gondolja, nincs miért aggódnod.
2020. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is mindig eltűnik, mert úgy slisszan be a lábam mellett pl a fürdőbe hogy észre sem veszem. Kijövök mint aki jól végezte dolgát, és észre sem veszem hogy bezártam oda mert nem vettem észre hogy bement. Nézd végig a szekrényeket is, a mosógépet, ezekre a helyekre előszeretettel másznak be, ha nincs meg továbbra sem, akkor lézerezz összevissza, annak nem tudnak ellenállni, elő fog jönni kergetni a pöttyöt.

Nyugi, ha minden zárva akkor nem juthatott ki!

2020. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mindent megnéztem bár lenémítottam a tévéket hogy halljam a zörejeket hátha. egy sajna gyanúm vanhogy van egy óriásiszekrény a szobámban és ott van egy kis ehely mögötte de kétlem hogy oda bezsúfolta magát. bár most mintha onnan hallanék zajokat kis motoszkálásokat.
2020. dec. 5. 21:30
 6/26 A kérdező kommentje:
én sajnos mögé nyulni nem tudok mivel elmozdíthatatlan tolóajtós sekrény. de tényleg mintha mögötte lenne valami, remélem ő az
2020. dec. 5. 21:31
 7/26 A kérdező kommentje:
tényleg minden 100 százalékosan zárva mindig ha nyitva van akkor is direkt a macska körül vagyok nehogy kisuhanyon.
2020. dec. 5. 21:33
 8/26 A kérdező kommentje:
4.jó ötlet csak sajnos nem vettem neki lézert még de tervben van
2020. dec. 5. 21:33
 9/26 A kérdező kommentje:
azért aggódom mert ilyen sokáig még nem volt hogy ne legyen szem előtt és még én se szoktam meg az eltűnéseit nem.
2020. dec. 5. 21:35
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ha nem szokott ki biztosan ott van valahol!

Ha ehes lesz elojon!:) ez a legbiztosabb.

Nem hallgat a nevere? :/


Ird meg mi lett! Remelem elojon.

2020. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!