Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátok is néha "játszik"...

A macskátok is néha "játszik" az almos wc-vel? Van hogy más helyre tolja, húzza?

Figyelt kérdés

Ilyen nagyobbacska, zárt maska wc-t képzeljetek el, van ajtaja is. Almostól kb jó 4 kg ha nem több. A macskám kb 2-2,5 kg. Az almosa joval nehezebb nála. Arra lennék kíváncsi, vajon ezt egy macska el tudná-e tolni, húzni valahogy ezt az alkalmatosságot vagy véletlen arrébb lökni kb jó 2 méterrel távolabb? Nálatok szokott előfordulni, hogy az iyen jellegű almos wc vándorol?

Linoleumos az előszoba, tehát eléggé nehezen csuszik rajta.

Esetleg olyan lehet, hogy kifelé ahogy jön belöle valahogy beakad a lába pl és úgy löki arrébb?

Régebben sima almos tálca volt, az mindig a helyén maradt. Edig ezzel a fedelesel sem volt gond. Tegnap találtam úgy, hogy elég messze volt a szokott heyétől és még keresztbe is volt fordivta. Lehet ennyi erő egy macskába?


2020. dec. 7. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy a kedvese, esetleg az ön párja játszik magával?
2020. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyedül lakom, csak a macskám lakik velem. Más nem tud bejutni a lakásba hogy a macska wc-vel játsszon, ezért is tettem fel a kérdést. Én fizikailag nem igazán tartom kivitelezhetőnek,hogy ezt a tárgyat a macska így elmozgassa, de hát ki tudja,mire képesek....
2020. dec. 7. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Lazán eltolhatja. A macskákban nagy erő lakozik mégha nem is látszik. Még gyerekkoromban egy macska a garázsba fialt és amikor a kis kölykök olyan 5-6 hetesek lehettek féltettük őket el ne csatangoljanak. Hát jobb híján rájuk zártuk a garázst, de a garázsajtó alján volt egy nagyobb lyuk. Kívülről eltorlaszoltuk 2 téglával, a maroknyi kiscicák meg kinyomták és pár perc múlva már a kertben játszottak
2020. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ráadásul a macska wc nagy erővel ütközhetett a fém cipőspolcnak, mivel egy igen hangos zörgésre lettem figyelmes, azt hittem, levert a macska valamit a szekrényröl vagy ilyesmi ,nagyon hangos volt. Még kicsit félve is léptem ki a szobábol, mit találok összezúzva, nos a macska a másik szoba ajtóban állt és ijedte, a farkát idegesen lengetve bámult ki az előszobába, ahol azt láttam, hogy a macska wc jó messzire elvándorolva, keresztbe forditva, atajával a cipöspolchoz szoritva áll. Tehát a macska nem lehetett benne, gondolom,mert akkor nemtudott volna igy kijönni mivel az ajto nyitást a polc akadályozta , tehát ha belegondolok, csak eltolni tudta valahogy... kérdés,hogyan? Iletve mennyi kb erre az eshetőség? A polcon némi kiszort almot találtam, gondoom ez az erös hozzácsapodás miatt ...Én próbáltam erőből ellökni, elcsúsztatni ezt az almos ládát az eset után, ugy hogy neicsapodjon a polcnak, nekem 60 kilós nőként nem sikerült . Ugy "elreptetni" az almost, hogy ekkorát csattanjon.

Már ezosban megkérdeztem, de ott lehet nincs sok macskás.

Lehet, más macskás házaknál is volt már ilyen, erre vagyok kiváncsi.

2020. dec. 7. 10:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez megnyugtató, hogy kiscicák téglát tologatnak, akkor elkpzehetö, hogy tényeg a macskám rendezte át az elöszobát.
2020. dec. 7. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Sarokba tenni az almos tálcát ha lehet.Ott nem tudja odébb tolni.
2020. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!