Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának lehet venni rágójátéko...

Cicának lehet venni rágójátékokat mint a kutyáknak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet
2020. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de minek? A macskák inkább a követős vagy kiszedegetős, esetleg elbújós játékokat szeretik.
2020. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát külön macska rágójátékot én még nem láttam, de kisebb kutyáknak készített játékot nyugodtan vehetsz nekik (vagy akár nagyobb kutyáknak is, ez tulajdonképpen mindegy, a macskák igazából egy kupakkal is nagyon boldogan eljátszanak.) Mondjuk kérdéses mennyire fogják használni
2020. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most 4 hónapos a cicám és csak a plüss játékaival játszik, szétrágott már egy csomót, szóval ezért kérdeztem csak :D
2020. dec. 7. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknak sokkal gyengébb, törékenyebb a fogazatuk. Valószínűleg azért a plüsst rágja, mert az felel meg neki puhaságban.
2020. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
adj neki egy kartondobozt, tedd bele a hivatalos iratokat. örömmel szétrágja..
2020. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, lehet. Kiskorukban szívesen rágcsálnak, főleg fogváltáskor. De olyan rágójátékot vegyél neki inkább, ami kisebb kutyáknak való, vagy embergyerekeknek. Ilyen böhömnagy rágókötelet meg ilyesmit ne, mert azzal nem tud mit kezdeni. :D
2020. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!