Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez az étrend jó...

Szerintetek ez az étrend jó lenne egy 6 hónapos tarka cicának? Vagy csak az ötlet? (KICSIT HOSSZÚ)

Figyelt kérdés

Eddig csak száraz táppal vagy tasakossal etettük. Viszont szeretnénk neki nyers husit is adni pl csirkét.


Mindig ilyen 70-80%-os tápot kapott de szerintünk jó lenne mellé a nyers husi. És akkor nedves tápot nem kapna mert abból csak rossz minőségű van a jók meg nagyon drágák.


És akkor valahogy így nézne ki egy heti (nyilván emellé a víz azt nem fogom írni)


Hétfő- száraz táp, kis adag nyers husi, és 1 darab tojás.

Kedd- csak száraz táp

Szerda- száraz és nyers hús

Csütörtöktől-Szombatig-csak száraz táp meg 1× nyers tojás

Vasárnap: nyers husi


Még nincs ivartalanítva de tervezzük januárba már szeretnénk.



2020. dec. 7. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Tojást elég heti egyszer
2020. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Mindennap adhattok 1x egy nap egy akkora adag nyers húst, amivel 1x jóllakik. A táp meg napi 3x vagy egész nap előtte hagyjátok, az mindegy.

Tojást heti 1x elég.

Nyers húsból miket terveztek adni?

2020. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 2x50gramm nyers húst adok buksinként(4 cicám van). Mellette a száraztáp egésznap előttük van.
2020. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért fontos, hogy tarka a cica? :D
2020. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A saját kajátokkal etessétek! Tészta, húsételek,...
2020. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Gyerünk pontozzatok le :D :D :D


Én vidéki vagyok, kertes házban, annyi macskával, hogy nem győzöm hova tenni. De hogy én étrendet állítsak ezeknek, az valahogy soha nem jutott eszembe. :D Kapják a kaját azt örüljenek, hogy etetem őket. :D Ha nem tetszik a húsnyesedék vagy a táp, akkor menjenek el vadászni, azért macskák.

El is mennek amúgy és szépen fogják a rágcsálókat a környékről.

2020. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

S-budget macskatáp mindig van kint egy jégkrémes dobozban.

Azon kívül farhátat veszek, azt főzöm meg nekik, szétszedem, teszek a főzőlevébe kenyérhéjat, megázik, imádják. Ezt esténként viszem ki nekik, a husosat mindjárt széthordják, a kenyeres rész is elfogy pár óra alatt.

2020. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Okos ötlet valódi hússal etetni, annyit tennék hozzá,hogy ha elfogadja a főttet,először azt próbálnám adni neki,biztonságosabb kórokozók szempontjából.
2020. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 attól még, hogy fingod sincs a macskák étrendjéről még nem biztos, hogy reklámozni meg okoskodni kellene.
2020. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek a nedves táp hirtelen kivonását.
2020. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!