Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macska ivartalanítás...

A nőstény macska ivartalanítás után tépi a sebet?

Figyelt kérdés

Ma ivartalanították a cicámat.Az orvos szerint nem kell rá gallér vagy ruha, hisz a macskák nem bántják a sebet.

Itthon picit megnyalta, a biztonság kedvéért egy gyerek bodyt tettem rá, de egyszer valahogy levette

Nem tudom mennyire bántaná, de nem merem levenni róla, aludni se merek

Holnap mindenképpen megyek veszek ruhácskát.

Kinek mi a tapasztalata ezzel?

A válaszokat köszönöm!


2020. dec. 9. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Az orvosok mindig legyintenek hogy úgysem fogja piszkálni, mégis mindig piszkálják.

Ezt már macskáknál és kutyáknál is tapasztaltam, egyébként nemtől függetlenül. Az állatok nem értik meg hogy nem szabad piszkálni mert elfertőződhet, csak annyi van meg nekik hogy ott fáj meg valami fura, nyalogatni kell, hátha attól jobb lesz.

Az orvosok meg valamiért soha nem akarnak gallért adni.

2020. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém kapott gallért, de nem kellett rátenni, ettől függetlenül leragasztottam neki a sebet nagyobb tapasszal, nem piszkálta ki a varratokat.
2020. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
A gallér, vagy valami mindenképp kell. Ahogy az első válaszoló is írta, egy állat nem érti meg, hogy nem szabad nyalogatni a sebet, nem tudja, hogy akkor lesz jobban a seb, ha békén hagyja. Ebből adandóan kell rájuk valami. Lehet, hogy nem minden állat piszkálná a sebet, de rengeteg meg igen, szóval az állatorvos által mondott "a macskák nem bántják a sebet" butaság. Pláne, hogy a macskák is aztán folyton nyalakodnak, már miért ne nyalnák meg akkor a sebet is? Szóval igen, jó lesz, ha elmész neki venni valamit.
2020. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok, én egy kinyúlt zoknit is ráhúztam a pocakjára egyébként :D azt leszedte, de a tapaszt nem.
2020. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnap akkor mindenképpen veszek kis ruhácskát

Addig a body megteszi, remélem nem veszi le magáról.

Ameddig bírok fent maradok vele hogy ne bántsa

De azóta nem próbálkozott hála az égnek nyalogatni

2020. dec. 9. 00:43
 6/18 anonim válasza:
10%
Nem tépi, max nyalogatja, attól meg gyógyul.
2020. dec. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Házilag leragasztani nem szabad semmilyen állat sebét
2020. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gallért vegyél neki. Menj vissza az állatorvoshoz, és kérj egy gallért.
2020. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
4-es a kinyúlt zokni higiéniátlan! Ilyet többet ne csinálj!
2020. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as miután a macska felevett egy pár cuccot az udvarról, utána a sebét nyalogatva majd gyógyulni is fog ugyi? Nee! De tudjuk itt benti cicáról van szó, de akkor is.
2020. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!