Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Farmina N&D Low Grain bárány...

Farmina N&D Low Grain bárány & áfonya? Ez jó táp?

Figyelt kérdés

Eddig már rengeteg féle jobb minőségű száraz tápot kipróbáltam a cicáimnak, de csak ezt az egy fajtát hajlandóak rendszeresen elfogadni, megenni. Sőt ezt úgy eszik, mint semmi mást ....


Az a problémám, hogy eddig főleg Steril tápokat kaptak, ez meg nem az.

Láttam, hogy ebből is van steril, de szintén csirkés ízesítéssel, amit a macskáim sajnos valamiért nem szeretnek. Ha meg is eszik, csak rövid távon.

Olyan ételt kerestem, amivel hosszútávon tudom etetni őket normálisan és nem a legalja minőség.

Kapnak mellé természetesen nedves tápot is, ha keveset innának, de mindig van előttük rendszeresen cserélt víz.



2020. dec. 9. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Alacsony gabona tartalommal...

Egyáltalán minek bele 20% gabona ugyan? De cserébe legalább jó drága.

2020. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ha csak ezt eszi meg, mit tudok vele csinálni?

Természetesen a hulladék Whiskas tápokat megenné... annál azért ez jobb, nem?

2020. dec. 9. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A whiskast ne is emlegesd, az tiszta szemét, szerencsére nagy része csak víz.

Próbálj meg más tápot, van rengeteg ezen kívül. De ne keverve, az enyémek is inkább kiválogatják azt ami nem tetszik nekik.

2020. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is N&D tápot eszik, nagyon szereti, gyönyörű a bundája. Nagy kedvence a halas-narancsos.
2020. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!