Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicások! Mennyi hely...

Benti cicások! Mennyi hely van a cicá(i)toknak?

Figyelt kérdés
Mennyi és mekkora szoba stb.
2020. dec. 9. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az egész házban mászkálhat. 70 m2
2020. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55 negyzetmeteres a lakas, 2 szobas, konyhaba nem mehet be, de a szobakba igen. Igazabol napi 17 orat alszik szerintem, nem tudom pontosan, nyilvan nem vagyok mindig otthon, szoval boven eleg neki ez a mozgaster :D
2020. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész házban mászkálhat. 85nm
2020. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
36 nmen vannak ketten.
2020. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 szobánk van egy nagyobb és egy kisebb. Négyzetmetert nem tudok mondani. De el vannak. Konyhába ki jöhetnek de ott nem maradnak.

Igazából megvannak együtt. Az egyik mentett cica utcáról hoztuk fel.

A másikat is majdnem menhelyre vitték be. De hazahoztuk. Szóval szerintem mindenképpen jobban jártak.

Persze én is örülnék nagyobb lakásnak de egyelőre ez van. Ha nagyobb házunk lenne berendeznek nekik egy szobat tele cica holmikkal:-).

2020. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekünk másfél szoba van + folyosó, ahol napi 3-4 órát is rohangálnak szerintem kicsi nekik a hely, 2-en vannak, sokat kergetőznek.

Egy cicás ismerősömnek ugyanúgy 2 cicája van, de nekik 3 szoba + folyosó, plusz még a 3 emeletes tömbháznak a lépcsőházába is kiengedi őket!

2020. dec. 9. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 100nm-en van 2 cica, de abból 40 nm-re nem mehetnek be (a 2 hálószobába).
2020. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
100nm a házunk, egyelőre egy cica van, tavasszal fogadunk be még egyet. Mindenhova mehetnek, csak ki nem. 😊
2020. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
120 nm a ház, a hálószoba kivételével bárhova bemehetnek. A hálószobába is csak azért nem, mert hófehér a szőnyeg, az egyik macska teknőc, a másik meg szürke, szóval az életben nem szednénk ki a szőrüket belőle.
2020. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!