Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van Neked 2 kilós felnőtt cicád?

Van Neked 2 kilós felnőtt cicád?

Figyelt kérdés
Tudod miért maradt pindur pandur? Mert én nem 😸
2020. dec. 10. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs, de ismerek olyat akinek van (egyébként keverék macskák). Szerintem ez a méret egyáltalán nem extrém. Kivéve persze, ha egy main coonról van szó.
2020. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Enyém sima házimacska, és 5 kiló.
2020. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem gyakori, de ahogy írja az első válaszoló is, nem extrém. Sőt, egy ismerősöm befogadott az utcáról egy kóbor cicát, pont ilyen kicsi volt. Azt hitte, kölyök. Mikor vitte állatorvoshoz, kiderült, hogy nem az, ráadásul vemhes is. Három kölyke lett, mind jól megtermett cicák lettek (megtartották a komplett famíliát), de ő még így 6 évesen kis pici 2 kilós maradt. :)
2020. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi legkisebb cicánk, aki 1,5 éves 2,2 kg. Nőstény. Egy kis fekete házimacska.

7-8 hetes lehetett az orvos szerint, amikor az utcáról befogadtam, csak minőségi ételt kapott kezdettől fogva (juniort), sokat mozog, már ivartalanítva van, mégis ilyen kicsike maradt. Nagyon kis édi. De én is csodálkozom, mert a többi cicánk 4 kiló fölött van.

A doki azt mondta, nőstényeknél nem extrém, de azért a benn tartott macskáknál ritka. Később még gyarapodhat, de a végleges nagyságát már elérte.

2020. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mantis religiosa ***** válasza:
28%

[link]


6.5 kg-os gyönyörű fehér kandúr, 2.5 éves.

2020. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nőstényem 2 kilós, én is kicsinek látom az előző macskámhoz képest. Nem tudom miért maradt ekkora, nem ismerem az előéletét és a családfáját. :D 4 hetes kora körül találtam egy árokparton egy vihar után.
2020. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha más tünetek nincsenek, akkor ilyen a genetikája!
2020. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is úgy találtam!

2 tesójával egy zacskóban kidobva, csak ő élt már.

5 hetes volt akkor és 30 deka, bár soványan.

Fél éves koráig elérte a 2 kilót, ivartalanítva lett, aztán ennyi volt. Már majdnem 2 éves, de ugyanakkora és ugyanolyan.

A másik cicám fél évesen 4 kg volt(szintén talált cica és szintén fél évesen lett ivartalanítva), azután még 3 kilót nőtt 2 éves koráig.

Érdekes a genetika:)

2020. dec. 25. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Van. Csoda hogy megmaradt kidobott kölyök volt, ez a oka.
2020. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy boldog cicás karácsonyt mindenkinek!
2020. dec. 25. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!