Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy a cicák laktózérzék...

Igaz, hogy a cicák laktózérzékenyek és nem ihatnak bolti tejet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 11:37
 1/5 anonim válasza:
hát én ilyen hülyeséget még nem hallottam... Az én macskám 15 éves és mindig is ivott bolti tejet... és makk egészséges... ha leszámítjuk hogy vénlány :)
2010. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nemigaz nálunk 10 macska van és mindig az olcsóbb bolti tejet kapják vagy vizet.
2010. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak macskák, amik érzékenyebbek, így ezt a bolti tejet sem bírják, bár megjegyzem a boltit én sem iszom meg. Undorító. Ott vannak a tejautomaták, abban finom házi tej van, azt nyugodt szívvel ihatod te is és adhatod a cicának is, semmi baja sem lesz tőle.
2010. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A macskafajták jelentős része érzékeny a laktózra, a tejcukorra, ezért tehén tejet nem érdemes adni neki. Van olyan cica, akinél hasmenést, van, amelyiknél pedig bőrelváltozást okoz. Pl allergiás roham.
2010. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyit a hülyeségről: [link]
2010. aug. 12. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!