Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek tüzel most a cicám?

Szerintetek tüzel most a cicám?

Figyelt kérdés
A napokba a macskámnak láttuk hogy vérzett hátul de semmi nyávogás,nyugtalanság.Szeretném a cicámat pároztatni.Akkor most mit csináljak?Mert már jártunk úgy hogy a cicám tüzelt elvittük de nem engedte magát.Nem szeretnék mégegyszer úgy járni.Biztosra akarok menni.Légyszi írjatok választ!
2010. aug. 12. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne pároztasd! Nem kellenek felesleges almok.Ha csak nincsenek már gazdajelöltek.
2010. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem a kérdésemre a válasz de köszi már van gazdajelölt!
2010. aug. 12. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Van annyi macska...

Nem kell agyba-főbe csinálni még.:S

2010. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem csak engedd ki az udvarra, úgyis jönnek majd rá kanmacskák.
2010. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azért nézegessétek még, mert nem biztos, hogy tüzelés. Bizonyos mérgezéseknek is vérzés tünete. A tüzeléskor a távozó vér mennyisége tényleg minimális. Mamámék kutyát tenyészettek és mindig csak zsebkendővel törölte meg akkor látta, hogy véres egy picit, tehát ennyire minimális. Ha ti ennyire látjátok, hogy vérzik, akkor inkább orvoshoz vigyétek, mint pároztatni.
2010. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A cica tüzeléskor nem vérzik. A macskáknál nem jár az ovulációval vérzés, ezt a kan macska indítja csak be.

A mi macskánk egyszer vérzett hátul, akkor ki is derült, hogy nagyon komoly székrekedése volt. Húzta a lábát, nyávogott, és nem tudott wczni. Nézed az almot, hogy mikor csinálta utoljára?

2010. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi aválaszokat,igen a cicám mindennap nagy-wc-zik,másnál lehet hogy agyba főbe szaporíttatják szegényeket de ti nem mondjátok többeszámba....az én cicám még szűz ráadásul...én nem pénz-éhes vagyok mint egyesek...
2010. aug. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!