Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskafajtára jellemzö...

Melyik macskafajtára jellemzö leginkább a hizelgés/dorombolás "ölmacska" jelleg?

Figyelt kérdés
Tehát nagyon nyugis cica ami hosszan elülne ölembe illetve szeret dörgölözni/hizelegni/dorombolni. Azok annyira aranyosak, gyerekkoromba volt egy ilyen személyiségü koborcica azóta se láttam olyat. Azt is nagyon szerettem hogy tudott kunyerálni nyávogni, és rendkivül hizelgös cica volt nem gyözött folyamatosan hálálkodni dörgölözni dorombolni és sokszor ölembe ugrott. Egy ilyen tulajdonságú macska érdekelne a jövöben jó eséllyel

2020. dec. 13. 15:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
40%
házicica.
2020. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

"ilyen személyiségü koborcica "


Meg is válaszoltad. Személyiség függő.

2020. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Ivartalanított kandúr hazicica..
2020. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretet hemperegni is, mutatta olyan akkor a hasát akkor is nagyon aranyos volt. Ilyen macskát azóta nem is láttam egyszer sem, így nem is nagyon találtam olyat ami felkeltené érdeklődésemet
2020. dec. 13. 16:14
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Mentett cicák a leghálásabbak.
2020. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem igen kandúr volt, de nem volt ivartalanítva, teljesen fekete házimacska, de kb gyerekként mindig adtam nekik kint a park környékén enni és évek alatt etettem vagy 50 házimacskát de csak ez 1 volt olyan
2020. dec. 13. 16:16
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös nem tudom hogy egy macska megérti-e hogy valaki segít rajtuk, tegyük fel hogy nagyon rossz sorsa volt szerintem kétséges hogy tudja értékelni a különbséget ha jóba kerül mert nincs emberi eszük erre csak ember képes
2020. dec. 13. 16:19
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Tudja hidd el. Vannak mentett cicának és olyanok is akik már a jóba születtek bele. A mentettek sokkal alkalmazkodóbbak és kevésbé követelőzőek.
2020. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Ne becsüld le az állatokat.
2020. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Igen, alapvetően alábecsülöd az állatokat, mert nagyjából azért fel tudják fogni, a kérdés ilyen tekintetben inkább az, hogy mennyire értékelik ezt.


Hát a macskák úgy nagyjából egyáltalán nem. Mondjuk ezerből talán 1 lehet hogy igen, de abszolút nem jellemző rájuk.

magasról leszarják, hogy ki, honnan mentette meg őket.

Ha lehet mentett állatok hálájáról beszélni, akkor kutyák kategóriában kell beszélgetni, a macskáknak ehhez nem sok közük van.

2020. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!