Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy brit rövidszőrűnek vágni...

Egy brit rövidszőrűnek vágni kell a körmeit, vagy koptassa magától?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk 2 van, 3 havonta vágassuk mivel a kaparófát csak játéknak használják.

Benti cicák.

2020. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vágni szoktam
2020. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Én mindig a fogammal lecsípem nekik, ha úgy van, az a legtermészetesebb és legegyszerűbb módja, ingyen is van. (ALMOZÁS UTÁN NEM JAVASLOM)
2020. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Minden benti macskának kell vágni a karmait.

Speciális karomvágó olló kell (sima ollóval ne próbálkozz, azzal szilánkosra törnéd a macska karmát és beszakad!), 3-4 hetente kell, attól függ, hogy magának mennyire koptatja.

Arra figyelj, hogy a macska karmában erek futnak, tehát csak a végéből tudsz lecsippenteni pár mm-t, ahol még nem rózsaszín/fekete.

2020. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Elbírom képzelni ahogy cupákolod a lábujját szerencsétlennek
2020. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
2 britünk van, én nem vágom nekik. Az egyik nem hagyná, nem kockáztatok 😅 a másik hagyná, de ő meg nagyon antiszoc, nem akarom ezzel zargatni. Kaparófát használják rendesen, szóval nem vágom.
2020. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!