Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ottalvós házibuliba megyünk...

Ottalvós házibuliba megyünk pénteken, nem lesz gond a cicákkal?

Figyelt kérdés

Pénteken 6 órakor fogunk elindulni otthonról, párom egész nap otthon lesz velük mert szabadnapos, én is munka után még hazaugrok egy fél órára megsimizni őket.

Ottalvós születésnapi bulira vagyunk meghívva, tehát szombaton 2-3 körül jönnénk haza.


Kicsit aggódok, hogy ennyi időre otthon hagyjuk őket, természetesen fűtéssel, elegendő kajával és vízzel, alommal kibírják? Ketten vannak, tesók, 4 hónaposak.

Napközben mikor dolgozunk is elszoktak lenni, alszanak, játszanak egymással.


2020. dec. 17. 12:47
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia🤗

Szerintem akkor nem lesz gond🤗

Főleg ha ketten vannak, el lesznek ők addig! 😊

2020. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz, nyugi, csak az alommal lehet lesz egy kis gond, mert az én macskám az ágyba pisilt amikor elfelejtettem kicserélni. 🤣
2020. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, en is hagytam mar egyedul parszor ejszakara a cicamat, ha elmentem bulizni (meg anno, regi szep idok :D) Ha 2-3 naprol lenne szo, az mar gaz lenne, de igy siman kibirjak :)
2020. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2, mi hetente cseréljük az almot, a kakit pedig naponta szedjük, eddig még nem történt baleset :D
2020. dec. 17. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nyaralni mentünk el nyáron, a mi cicánk egyedül maradt otthon. Párom testvére ment hozzá napi 1-2x etetni, játszani vele és almot cserélni. 5 napig voltunk távol, párom elmondása szerint egyáltalán nem volt letört a macskánk, pedig én nagyon aggódtam miatta. :) Nem lesz baj, simán kibírják.
2020. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!