Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vehetek-e kiscicát teknősbéka...

Vehetek-e kiscicát teknősbéka és tengerimalac mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiscicát (egy ilyen 1-2 hónapost) szeretnék venni, de van egy olyan bökkenő, hogy a házban van egy tengerimalac és egy teknősbéka :/ . Ezek ellenére megvehetem a cicát? Nem fogja bántani a tengerimalacot és a teknőst?

Válaszokat előre is köszönöm :)


2020. dec. 17. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani hogy olyan helyen legyenek ahol a cica nem éri el.

Én külön csináltattam egy hatalmas polcot a malacaimnak jó magasra, ami olyan strapabíró hogy egy ember súlyát is elbírja.

Így is próbálkoznak a macskák, de esélyük sincs a közelükbe menni.

2020. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
1 honapos, azaz 4 hetes macskat meg ne probalj direkt szerezni. Minimum 8 hetes korig az anyjukkal a helyuk. A teknost sztm nem bantja, ha kulon vannak zarva, de malackaval nem jo otlet, mert erzik egymas szagat, es a tengerimalac allandoan stresszben elne. Amugy o miert van egyedul? Hol a tarsa?
2020. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A röfike MÉG egyedűl van. Úgy vettük őt, hogy 1 hétig legyen csak egyedűl, mert egyszerre 2-őt venni nem akartunk, de olvastuk hogy kötelező neki egy társ, mert magányban elpusztulna.
2020. dec. 17. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ilyen kicsin meg lehet vele szoktatni a többi állatot. Nem hiszem, hogy most bántaná őket, később meg majd megszokja. Persze estére külön zárni őket. Van ismerősöm, ahol van macska és tengerimalac is egy helyiségben, a tengerimalacok néha ki vannak engedve, de a macskák le se szarják.
2020. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!