Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kergeti a macskám a farkát?

Miért kergeti a macskám a farkát?

Figyelt kérdés

Egy 4 éves, ivartalanított nőstény macska gazdája vagyok. Az egyetlen hibája, hogy a saját farkát kergeti. És sajnos nem csak játékból. Többször volt már, hogy felsebzett, vérzett neki. Kicsit időszakos a dolog, mert néha kevésbé csinálja, néha gyakrabban. Próbáltam több dologhoz is kötni, de semmi nem passzolt. (Pl. időjárás/évszakok). Esetleg az segíthetne, ha többet játszanék vele, többet mozogna?

Van valakinek hasonló tapasztalata?

Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy macskamentát hol tudnék venni? Bioboltokban kapható?

Előre is köszönöm!



2020. dec. 18. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vadul játszik..az enyém us kergeti, 7 éves kislány, de nem sebzi meg magát.
2020. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szokta, amikor felpörög. Ha nincs eleget fárasztva vagy kicsi neki a hely, akkor így vezeti le a feszkót, az enyém ilyenkor morogni is szokott a saját farkára. Tereld el a figyelmét, nálunk a tollsöprű bevált, a földön/ágyon huzigálom előtte, cikkcakkosan, meg körbe, kanyar minden, akkor arra fókuszál, majd lecsillapodik.
2020. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazi macskamentát nem tudom, én macskamenta sprayt rendeltem a zooplus-ról.
2020. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek!
2020. dec. 19. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!