Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerződéssel fogadnék örökbe...

Szerződéssel fogadnék örökbe cicát ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ha valamit nem teljesítek mi történik? Ez mennyire hivatalos? Annyira nevetségesnek tartom sejtem hogy szét fogtok szedni emiatt de basszus annyira rossz hogy legszívesebben 2 cicát is azonnal örökbe tudnék fogadni meg menteni a kis ártatlan babákat de nagyon bosszant hogy szerződéssel miért akarnak engem kötelezni? Szívem szakad meg értük de lassan inkább le mondok róluk és nézek jófogáson és hagyományos módon értük megyek elhozom a cicát az addigi gazdit akkor először és utoljára látom, nevelem élete végéig mindenből jobbat kap mint én 😂 többet viszem vizsgálatra mint magamat lelkem is kiteszem érte. Ez miért nem elég?! Miért kell nekem a vadidegen állatvédővel tartanom a kapcsolatot?? Miért kell nekem beengednek a házamba vadidegen embereket hogy megnézze hogy hová jön a cica majd havonta feljonnek ellenőrizni a saját házam?? Azért álljunk már meg egy szóra. Nekem ez sértő! Ha elhozok egy állatot akkor úgy hozom el hogy jó helyre ahol mindent megkap ez evidens ... Mellesleg az állatvédő nőci nem szimpatikus irritál maga a jelensége is a hangja stb. Sajnálom nem szimpatikus. Remélem megmaradt ez a jogom hogy ne kedveljek mindenkit.Komolyan havonta egy ilyen emberrel kell találkoznom és beszélnem hetente a macskáról?

Teljesen elment a kedvem ettől az egészről emiatt... :(

Lehet azt is mondani hogy ha nem ér meg ennyit nekem a macska akkor hagyjam is szörnyű ember vagyok stb stb de ez nem igaz. Nekem az nem éri meg hogy egy vadidegen embert akit nem kedvelek nem is akarok eleve felháborító hogy úgy mindent is megnéznek a házamba felborítják a családi életünket ezek az állatvédők hozzájuk kell igazítani azt a napot mikor jönnek és basszus félek is valamilyen szinten hogy kint marad valami pont akkor eltűnik és akkor jön az a kérdés hogy mi van ha ő emelte el? Nekünk a házunk nagyon intim postást sem engedem be ez van, ezt hadd dontsem már el. Neharagudjatok teljesen kivagyok. Néha úgy érzem hogy olyan mintha nem is akarják örökbe adni őket kb el lehetetlenitenek. Olvastam már Facebook csoportban többször is hogy van aki szívesen fogadna örökbe de emiatt biztos hogy nem fog...

Nem értettem hogy miért írják ezt mikor oda kerültem hogy kész végem bele szerettem a reménytelen csapzott macskákba és írtam a hölgynek 1 órát beszéltünk telefonon és mindent kikérdezett rólunk és ezeket elmondta a telefonba amiket leírtam annyit mondtam hogy elnézést ezt fel kell dolgoznom és kinyomtam. Nem tudtam tovább hallgatni 🤦

Mit csináljak??? Bocsi hogy hosszú lett:( szóban forgó állatvédők a Lipót macska mentők. Párom teljesen felháborodott hogy mitkepzelnek hogy mi akarunk jót és ide akarnak jönni nézelődni ez nem múzeum nem gyermeket fogadok örökbe. Valamilyen szinten ez is jogos...



2020. dec. 19. 00:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki vinni akarja magával a kedvencét, megoldja. Én is megoldottam, többször is! Igaz, drágább albérletet sikerült találnom, de jöhetett velem a cicám, és ez minden forintot megér!
2020. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem albis ismerősnek úgy nem adtak, hogy tulaj is ment velük a kutyatelepre.
2020. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
Jól érzed, sajnos ezek általában magukból kifordult elmebetegek. Én rendszeresen mentettem és adtam örökbe cicát. Én általában csakl egyszer mentem el megnézni, hogy van a cica, nem sokkal az örökbeadás után, aztán csak akkor érdeklődtem az állat felől újból, ha amúgy is keresték a társaságom a befogadói. Az emberi privát szféra tiszteletben tartása számomra sokkal nagyobb érték, mint az állatvédelem. Őket sem ez motiválja, hanem az őrült zaklatási és pusztítási vágy, amit mások iránt éreznek. Az állatok csak alibinek kellenek ehhez.
2021. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen ezek többsége nárcisztikus pszichopata, akik egyrészt élvezik hogy az állatokat ketrecben tarthatják, kis négyzetméteren, másrészt élvezik, hogy esedező leveleket kaphatnak emberektől, akik nekik vannak kiszolgáltatva, harmadrészt önkényes kontrollt gyakorolhatnak a befogadókon, az állatok elkobzásával zsarolva őket. Negyedrészt állami és magán támogatásokat kapnak, és ötödrészt még ők tetszelegnek a jóságos megmentő szerepében. Nagyon sok panaszt olvasni, hallani róluk. Jó lenne már, ha normális törvényi szabályozás lenne erről, hogy a báránybőrbe bújt pszichopaták végre ne önkényeskedhessenek artatlan állatok és gazdik élete fölött.
2021. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%
A szervezett internetes gyalázkodásaikról nem is beszélve, amelyet olyan, teljesen jóhiszemű emberek ellen követnek el, akik el szeretnék ajándékozni a kedvencüket másnak, mert mondjuk nem vihetik magukkal az új albérletbe. Még azokat is egészen elképesztő ordenáré módón gyalázzák és zaklatják, akik segítenének a hirdetőnek. Valóban törvényileg kellene ezeket megfogni valahogy, ha más nem, új jogszabályok megalkotásával, amelyik szankcionálja az ilyen, állatokra hivatkozó zaklató, erőszakos fenyegetőző verbális agressziót.
2021. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%
Látom itt jár közöttünk egy 70%-os állatkínzó, aki minden normális választ lepontoz.
2021. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
76%
lehet, hogy magára ismert :D
2021. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!