Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kéne nagyobbnak lennie?

Nem kéne nagyobbnak lennie?

Figyelt kérdés

Kandúr, félperzsa. Fél évesen 3,75 kg volt, 15 hónaposan most 4,5kg.

Fog még nőni? Fél éves súlyából azt hittük lesz legalább 6kg.


2020. dec. 19. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Miert kene nagyobbnak lennie? Mivel nem fajtatiszta, ezert nincsen standard meret, teljesen jo igy, ha nem tunik korosan sovanynak.

Amugy a macskak nagyon max 1,5 eves korukig nonek, de altalaban 1 eves korukra elerik a felnottkori meretuket, utana mar csak inkabb hiznak, formasodnak, talan piciket nonek, de semmi szamottevo valtozas nem lesz mar.

2020. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám egy évesen még csak alig több mint két kiló volt, aztán most kétévesen már 4 kiló. Egészséges legyen, az a fontos. Gondolom, nem akarjátok levágni.
2020. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a standard miatt kérdezem, hanem az nem fura, hogy fél évesen majdnem 4 kg volt és utána még 1 kilót sem nőtt? Azt hittük legalább 2 kilót még nőni fog fél éves kora után. Egyébként egyáltalán nem sovány, sőt. Nem kövér, de mondhatni, hogy "jóltáplált".
2020. dec. 19. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor jo, minden rendben van :) Amugy nem furcsa, az en macskam is hasonloan gyarapodott, csak o fel evesen kb 2-2,5 kilo volt, most 5 evesen meg 3,5 kilo korul van.
2020. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Akkor megnyugodtam:)

Ja, amúgy nem tudom mennyire számít, de fél évesen lett ivartalanítva, előtte megmértük, hogy tudja a doki.

2020. dec. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!