Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van bármilyen tudományos...

Van bármilyen tudományos kutatás hogy miért szeretik a macskák annyira a dobozokat, papírlapokat? :D

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Tudományos kutatásról nem tudok,de a dobozokat egyértelműen azért szeretik,mert úgy érzik,védelmet nyújt nekik,rejtőzködnek bennük.

A papírt gondolom azért szeretik,mert zörög, ezért felébreszti bennük a vadászösztönt,akár egy beszélő egér.

2020. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem a papírt hogy a legtöbb egyből ráül, ráfekszik egy papírlapra. Nem a játékra gondolok hanem hogy szeretnek papírlapokon trónolni :D
2020. dec. 22. 00:48
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A papír is "doboz". Van tudományos kutatás, nem is egy. [link]
2020. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert jó meleg és mégis stabil a felülete. Szerintem. Sokkal melegebb mint a kerámia padló vagy a laminált, de mégis sima.
2020. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm. Mostmár én is férhetem egyszerű halandó emberi agyammal hogy miért szeretik ennyire a dobozokat
2020. dec. 22. 01:08
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

A nagymacskák is szeretik a dobozt :)

[link]

2020. dec. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk félni és ragni is szeretik. Ha kész a doboz átalakítás akkor bele is pisil.
2020. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nacskák elődei jó, eséllyel faodvakba "fészkeltek", ami tényleges védelmet adott az időjárás, ragadozók ellen.

Na szerintem erre emlékezteti őket.

2020. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!