Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 6 honapos kandur...

Van egy 6 honapos kandur cicám. a napokba lett ivartalanitva még agresszivabb lett mint volt nem tudom mit tegyek ok nélkül megtámad. pedig eddig legtöbbször bujt hozzám meg dorombolt. szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Faj neki. Vissza viheted az orvoshoz ellenorzesre, hogy nincs e valami problema vele.
2020. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a műtét meg az orvosi látogatás traumája, de fájdalma is lehet ahogy 1-es írja. Türelem, és holnap felhívhatod az orvost. Amúgy nem értem, sokan hogy merik ünnep előtt műtétre vinni az állatukat? Én direkt hétfőre kértem magunkat, hogy ha gond van, vissza tudjunk menni, ne hétvégén vagy ünnepkor kelljen ügyeletet keresni...
2020. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!