Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja a macsekomnak...

Hans Regenkurt kérdése:

Nem lesz baja a macsekomnak ettöl? (Bőv lent)

Figyelt kérdés
Van egy kan macskám, aki 5 éves, keveset iszik.Mindig lédús konzervet kap enni és csak ugy iszik ha megnyitom neki a csapot.Szóval nem az a gond, hogy nem iszik hanem csak az szeretném megtudni, hogy nem lesz-e baja.Én ugy gondolom hogy nem de kiváncsi vagyok más véleményére.
2010. aug. 13. 01:11
 1/6 anonim válasza:
A ledus konzerv jo. Viszont ha herelt kandur, nalunk gyakori a vesehomok nevu betegseg. Ha a csapbol ker inni, mindig itasd meg, jot fog neki tenni... :)
2010. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. persze megitatom jól és nem herélt.
2010. aug. 13. 01:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig az enyém is csak csapból ivott, aztán kitettem neki egy bögre vizet a csapba. Mostmár abból is iszik.
2010. aug. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Árulnak csorgatórendszeres itatót amúgy. Azok a vizes konzervek rosszak(ha arra gondolsz h több szinte a kocsonya mint a husi benne és olyan fűszeresek, h pluszban kell még inniuk hozzá a macskáknak.
2010. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A vizes konzerv kevesbe veszelyes, mint a szaraz tap.
2010. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de egyébként nem olyan konzervet kap amibe több lé van mint husi mind2 van bene bőven
2010. aug. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!