Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ennyire kopott a macskám...

Miért ennyire kopott a macskám szőre a fülénél?

Figyelt kérdés

6 hónapos ivartalan kandúrom van,mikor hozzám került bolhás volt és sokat vakarta a fülét. Állatorvostól kapott rá bolhaölő cseppet, azt mondta idővel visszanő a szőre. Ez volt 3 hónapja azóta sem nőtt neki vissza :/

Mi baja lehet? Bolhás nem lehet mert kap bolhaírtó cseppet a tarkójára.


[link]


2020. dec. 29. 11:28
1 2
 1/12 anonim válasza:

Az enyém 7 éves, ugyanilyen. :) Ő is csak kiskorában vakarózott.

Amúgy ugyanilyen fekete, még a fejformája is teljesen ugyanez. :D

2020. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha jobban megnezed, nem sebes neki? Az en macskamnak pont ilyen volt, de voltak neha pici sebek is rajta, kiderult, hogy borgomba. Kapott ra valami kremet asszem az orvostol, aztan elmult szerencsere, a szore pedig visszanott.
2020. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fülnél alapból ritkásabb a szőr minden cicánál, csak a feketéken jobban látszik. :)
2020. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem sebes, a kicsike szőrök alatt is a fehér bőre van. Azt hittem valami gond van vele, köszönöm a valaszokat. Megnyugtatattok.
2020. dec. 29. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, fekete cicánál látványosabb. :)
2020. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
rühességtől is szokott hullani
2020. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fekete cicáimnak is ilyen. Néha más fényviszonynál meglepődök én is, de Ők ilyenek.
2020. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nem fekete cicám van, de neki is ritkásabb azon a részen a szőre, pedig nem történt vele semmi. szerintem lehet természetes
2020. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én benti cicáim füle is ilyen. Teljesen normális. Ahogy pl. nálunk is gyérebb a nyakon a szőr. :)
2020. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem rühes a füle? Sűrű, mákszerű fekete mocsok és kis fehéres állatkák a fülben, könnyű észrevenni.
2020. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!