Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőrcsomót hányt a macskám?

Szőrcsomót hányt a macskám?

Figyelt kérdés
Egymás után 5. napja, hogy naponta egyszer hányt. Voltunk orvosnál, kapott hányás elleni és vitaminos injekciót, de most nagyon megijedtem, mert egy hosszúkás, széles, szürkés, egyben lévő nagy vmit hányt. Eddig "csak" kaját hányt vissza. Lehetséges, hogy ez szőr volt, és az volt a baja, hogy ez nem tudott távozni? Nincs más tünete, viszont aidses :( Az orvos azt mondta, még várjunk az arra való injekcióval, mert lehet a szőr a baj. Nem látszik betegnek meg hogy rossz lenne a közérzete, de nagyon aggódok. Holnap remélhetőleg be tudok szerezni szőroldó pasztát, azt mindenképp kapni fog. Igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek szőr volt e, a cicáitok hányt-e ilyesmit. Kicsit megnyugodnék, mert akkor valószínűleg feljött, ami miatt hányt eddig. Nem tudom, mind kijött-e...:(

2020. dec. 29. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Előszőr is minden nap keféld át a cicád ilyen kefével(minden állat kereskedésben lehet ilyet kapni) mert amikor mosakodik sok szőrt nyel az állat. Az enyém is szokott néha egy kissebb szőrcsomót felköhögni.
2020. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
De szerintem a szőr csomónak nincsen koze a hányásokhoz (én az 1es vagyok még)
2020. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet köze a hányáshoz, benne maradt a gyomrában, nem tudott tovább menni és összetapadt. a gyakori fésülés jó ötlet, pláne ha hosszabb szőrű, és a szőroldó paszta is.
2020. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szottak szőrcsomót hányni, ha nincsenek alaposan kifésülve.
2020. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj hogy aids es! Van rá vírusellenes gyógyszer cicáknak? Ha van akkor add neki rendszeresen. Megy le az immunrendszere szegénynek :-( de sajnálom
2020. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok cicának volt már, egyet se kefélgettünk, sosem volt ilyen baj. Azóta voltunk más orvosnál is, röntgen stb, és az alom darabkák látszódtak több helyen :( Vettem másik almot, ez volt a legapróbb darabú, de előbb ezt is rágcsálta. Nem találtak semmit az orvosok, vérképe rendben (az AIDSet leszámítva). Szerintem az alom lehet a ludas, remélem, nem a betegsége... :( Az orvos sem tudta biztosan megmondani, hogy vmi ásványi anyag hiány, vagy csak az AIDS miatt érzi úgy, hogy hiányzik vmi. Szerencsére tudunk homokot szerezni alomnak, hátha az jó lesz. Van az ilyen cicáknak vitaminos meg még talán szteroidos oltás, ha jól emlékszem. Ha rendbe jön, visszük majd kb havonta. Az kordában tartja egy darabig...
2020. dec. 31. 16:39
 7/11 A kérdező kommentje:
*cicánk volt
2020. dec. 31. 16:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és szőroldó pasztát is kapott, meg a 6 hónapos is, de ma ment a hasa a kicsinek (ma kapták)... Valakinél okozott már hasmenést?
2020. dec. 31. 16:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Az aides okozotte hasmenést vagy az hogy megette az álmot?
2021. jan. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*almot
2021. jan. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!