Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd cicájától kaptam...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A szomszéd cicájától kaptam ajándékot?

Figyelt kérdés

Nekem nincs macskám, de a szomszéd cicája át szokott jönni, és adok neki ennivalót. Megérdemli, mert nálam egy egér sincs! Elsőre nem is értettem, hogy hogyan került a bejárati ajtó elé, az elszállításra váró diófalevelek közé bedobott, citromhéja.

Még ennek az igazán kicsi ajándékozási gesztusnak is örülök, mert látszik, hogy kedvel a cica. :)


Lehet, hogy sokan vagytok így, hogy örültök egy ilyen dolognak. Míg másokat egyáltalán nem érdekel.

Sajnos megsimogatni nem engedi magát, pedig szívesen megtenném.



2020. dec. 30. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kis történet szebbé tette a reggelemet:)
2020. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök!


Épp így éreztem én is, mikor megláttam ismét az ajtóm előtt a citromhéjat. :)


Örültem, és mosolyogtam rajta! Azt mondtam magamban, hogy hogyan lehet egy cica ennyire hálás.

2020. dec. 30. 09:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Szép napot és Boldog Új Évet Kívánok!
2020. dec. 30. 09:27
 4/5 A kérdező kommentje:

Kaptam egy nagyon szép és megható üzenetet Valakitől, akit nem ismerek.


Én is a Jó Isten Áldását kívánom Önnek, és egészségben, hivatásában nagyon boldog hosszan tartó éveket kívánok szeretettel!


:)

2020. dec. 30. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked is boldog új évet,kedves Kérdező!
2020. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!