Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet ki deríteni hogy...

Hogyan lehet ki deríteni hogy fajta tiszta e macska ha talált?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt az utcán mellém szaladt egy kis cica kutya sétáltatás közben. Hiába hesegettem jött. Nem szerettem volna cicát. Szóval be fogadtam. Posztoltam a környék béli csopikba. Házakba csengettem ahol csatlakozott. Nem lett meg a gazdi. Meg szerettem. Most már ha még lenne gazdi se adom vissza mert nem tartotta felelősen. A kutyahoz menni akart aki jól meg akarta tépni.. Állat orvoshoz vittem. Kb 3 hónapos szerinte fajtiszta norvég erdei macska aki még lépett. Valszeg kari ajándéknak szánhatták. De el felejtettem a döbbenettől meg kérdezni hogy még lehet e valahogy tudni többet róla.

Előre is kö.szönöm a válaszokat!


2020. dec. 30. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Hogy néz ki a cica?

Esetleg képet tudsz róla csatolni?

Esetleg, lehet fajta vizsgálatot csináltatni neki, de előtte érdeklődj az állat orvosnál vagy olyannál aki cicákkal foglalkozik elég régóta.

2020. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem adod vissza, és tudja igazolni, hogy az övé, akkor lopásnak minősül, erről nem árt, ha tudsz.
2020. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ!

Ne haragudj nem csatolok képet.

A tanácsod hasznos és köszönöm!

2020. dec. 30. 21:45
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm a választ!

Fantasztikus.. Ha én nem így cselekedtek a cica kb már nincs.

2020. dec. 30. 21:47
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 egyébként én mindent meg tettem h meg leljem..
2020. dec. 30. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van genetikai vizsgálat, de drága, és nem vagyok benne biztos, hogy csinálják az országban.

Egyébként ha fajtatiszta a cica, akkor van benne chip, mert kötelező a törzskönyvhez (ez viszonylag új szabály). De kevés norvég erdei tenyésztő van, megkérdezheted őket, hogy náluk született-e.

2020. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert ha jelentkezne a gazdi, illik visszaadni. Nem tudhatod, hogy esetleg veletlenul meglepett a hazbol, vagy tenyleg mondjuk kiraktak. Igazabol azt, hogy milyen fajta, nem nagyon lehet megtudni, lehet, hogy csak egy jol sikerult hosszabb szoru utcai mix.
2020. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 értem elfoadom amit írsz.

Hát innen nem fog még lépni..

2020. dec. 30. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell vinni újra állatorvoshoz aki megnézi van-e benne chip. Ha nincs akkor nem fajtatiszta akármennyire is norvég cicának tűnhet
2020. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 úgy is lesz
2020. dec. 30. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!