Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen foglalkozással tudnék...

Milyen foglalkozással tudnék többet játszani a cicámmal? ⬇️

Figyelt kérdés
Van egy benti cicánk szeptember óta, most lesz 6 hónapos. Úgy érzem néha keveset foglalkozunk vele, és többet szeretne játszani. De már nincs otletem. Vannak fali mászókái, jarunk ki pórázon sétálni, nagyon ügyes, meg tanultunk pacsit adni, van vadaszszimulator szőnyeg neki. De úgy érzem hiányzik a több közös játék. De nem tudom mit...

#játék #macska #Játék macskával
2021. jan. 3. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Lezer, imadja a macskam, jol le is tudom farasztani vele.
2021. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tollas végű pálcák, akár csinálni is lehet, azt is szeretik. Vagy csak húzgálni előtte egy szalagot a földön, nekünk azért minden macskánk odavolt. Az egyik konkrétan annyira, hogy bármit, amit meglát, levadászik. Összességében ami a vadászösztönének a kiélésre megy, az mind jó lehet. Az egyik cicánkkal lehet fogócskázni is, azt is ki lehet próbálni. Játszotok egy kicsit, aztán elszaladsz előle. A miénk utánunk szalad, rácsap a bokámra a mancsával, aztán elrongyol. :) Hamar lefárad, de látszik, hogy élvezi.
2021. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy kicsi pattogós gumi golyót szoktam neki gurigázni azzal nagyon elszokott lenni de akár egy sima ceruzával is eltudok játszani.

Neki az A játékban az alapszabály hogy guruljon a tárgy😆

2021. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El tud *
2021. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tölts le a telodra neki valo játékot
2021. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A macskám szeret játszani a plüss egerével, meg kergeti egész nap a legyeket.
2021. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendelet játéka van, és játszunk is vele. Pl az elektromos játékával elvan egy ideig, de szerintem a közös móka hiányzik.
2021. jan. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!