Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá a macskám...

Hogyan szoktassam rá a macskámat, hogy más kajákat is megegyen? A Whiskason kívül mást nem akar :/ L

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja fogadtam örökbe egy kóbor cicát. Mivel beteg volt, így a gyomra miatt márkás kaját vettem neki (Whiskast). Majd ahogy meggyógyult, vettem neki olcsóbbakat is, de azokat csak megszagolja - jó esetben belekóstol, később meg már nem kell neki (a Friskiest legalább megkóstolja, de ott is hagyja). Kipróbáltam nála a Gourmet-ot is, azt meg falta. A Félixet is csak úgy ette, hogy egyszer jól lakott, de utána már rá se nézett. Kipróbáltam, hogy 2 napig nem adok neki Whiskast, csak olcsóbb eledelt, és nem evett. Amit ebédeltem, abból evett csak (hús), meg májkrémet. Amint adtam neki Whiskast, úgy falta, mint aki napokig éhezett. Annyira dorombolt hogy az nem igaz... Mit tegyek? :/ Kísérletezzek tovább?

2021. jan. 3. 20:12
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani, hogy "Hagyjad, ha éhes lesz, úgy is megeszi", de ő inkább éhezik.
2021. jan. 3. 20:13
 2/37 anonim ***** válasza:
28%
2 napig semmi kaja, csak víz.
2021. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Ezek nem rendes macskaeledelek. Kukába való szét reklámozott szemetek. Próbálkozz jobb minőségű ételeket venni neki, ne ezt a pár százalékos hústartalmú ízfokozost cuccot. Picit többe fog kerülni, de legalább nem lesz baja az ilyen szemetektől.
2021. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%
Mint az ilyen szemetektől*
2021. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Pont azért akarom másra szoktatni, mert nem győzöm neki venni. Sokat eszik :/ és ahogy nő, egyre többet fog :/
2021. jan. 3. 20:23
 6/37 anonim ***** válasza:
17%
A macskák 2 napnál is több ideig kibírják kaja nélkül szóval kicsit több ideig próbáld meg nem etetni Whiskassal.Vagy akár a Whiskas kaját keverd össze és talán úgy eszik másikat is.
2021. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
71%
A whiskas a lehető legrosszabb, amit adhattál a cicádnak. Pont ugyanaz az anyag van benne mint például a cigarettában, amire rá lehet szokni. Ne adj neki többé whiskast, ha valóban éhes lesz, meg fogja enni.
2021. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Whiskas, mint márkás kaja?! 4% talán a hús, a többi hulladék, meg ízfokozó, hogy állandóan csak azt egye.
2021. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Kolléganőm mutatta, hogy ő a tescoban veszi a legolcsóbb tescos saját márkásakat, és eszi a macskája mindet. :/
2021. jan. 3. 20:24
 10/37 anonim ***** válasza:
73%
Remélem csak trollkodsz, hogy a Whiskast márkásnak meg drágának állítod be. Az egyik legrosszabb eledel, gyakorlatilag ipari hulladék (ahogy az összes többi élelmiszerboltban kapható kaja, Félix, Friskies és társai) 4% a hústartalma, hozzáadott cukrot tartalmaznak, teli vannak tartósítószerrel, gabonával és színezékkel. Szép dolog hogy befogadtad, de tartsd felelősen ha bevállaltad, és vegyél neki rendes kaját állateledel boltban.
2021. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!