Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vettem a cicámnak egy konzerve...

Vettem a cicámnak egy konzervet ami nem ízlik neki, de már megbontottam; muszáj lesz megenni. Hogyan tudom megetetni vele az egészet? (Igen tudom, az éhes macska mindent megeszik)

Figyelt kérdés
Amikor éhes eszik belőle pár falatot, de utána elmegy egy kis szárazat ropogtatni.

2021. jan. 4. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ha eszik belőle, akor apránként majd csak elfogy. tedd hűtőbe, ott nem romlik meg olyan gyorsan
2021. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keverd össze másikkal. A mienk legalábbis a legrosszabb konzervet is megeszi így.
2021. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

1 db-ot vettél?

Milyen márka, hol vetted?

Konzervekből átlagosan macska kilónként kell 100gramm. Nekem az 5 kilós cicám fél kilót eszik, ha konzerv nap van.

2021. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Vannak ilyen krém formátumú “jutifalik”, én ezekkel szoktam keverni, ha valami nem ízlik neki önmagában. 😊
2021. jan. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, sokáig nem tudod felbontva tartani, ugyanis ha nem friss már, még az éhes macska sem eszi meg. Enyém "lábrázást" kap már a másnapostól is(értsd: beleszagol és megrázza mindkét hátsó lábát, egymás után)Éheztetni pedig nem szabad őket, mert 3. naptól elkezdi lebontani a szervezete a testzsírt, a májon keresztül, ami végül halálos lehet.
2021. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Másik fajta konzervvel keverd össze amit szeret. A cicáknál ki kell tapasztalni melyik az a márka ami ízlik nekik és hogy milyen ízesítés jön be nekik.
2021. jan. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk inkább képesek nem enni a cicák, mintsem megegyék ami nem ízlik nekik, tehát ez az elv annyira nem működne. Én úgy szoktam "átejteni" őket, hogy a konzervvel elkeverek valami finom jutifalit, amit amúgy imádnak. Így nagy duzzogva megeszik.
2021. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Milyen macska az, ami válogat?
2021. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Házi, keverék benti macska :D
2021. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért, de egy ilyen válogatós cica életre nem való...
2021. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!