Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vettem a cicámnak egy konzerve...

Vettem a cicámnak egy konzervet ami nem ízlik neki, de már megbontottam; muszáj lesz megenni. Hogyan tudom megetetni vele az egészet? (Igen tudom, az éhes macska mindent megeszik)

Figyelt kérdés
Amikor éhes eszik belőle pár falatot, de utána elmegy egy kis szárazat ropogtatni.

2021. jan. 4. 18:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utsó 3!

Nektek volt már valaha macskátok???

2021. jan. 14. 18:22
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Lőném lefele az összeset, nemhogy még "támogassam" is a macskatartást. Tele szarják a kertem, kiég tőle a gyepszőnyeg. Utálom az összeset... Játszótéren kisfiam belenyúlt a macska ürülékbe, hát mehettünk fel kezet mosni. Egy disznó igényesebb állat, és okosabb is. Egyszer bejött a kertünkbe egy macska, lefeküdt a bokor alá, nekem sem kellett több, magasnyomásút vettem is elő. Állatbarát vagyok, de a macskákat csak kártékonyként tudom emlegetni. Van kutyám is, egy AMSTAFF és egy labrador. Mind a kettő igényes, értelmes. Kislányomnak pedig születésnapjára nyuszit veszünk. Szóval ennyi a véleményem a macskákról.
2021. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ki nem sza..ja le a véleményed???Én meg kb téged lőnélek le egyből.Armstaffos kistökű retardált vagy.Egy kiba...szott állatkinzó nem több.Az h az armstaffot nagybetűvel írtad hát...öhm.És igen a disznó okosabb és igényesebb nálad.
2021. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Tudnád miért írtam nagybetűvel... Csak buta vagy és nem érted. Egyébként nem nagyon érdekel, hogy te mit szólsz a véleményemhez. Miért volnék állatkínzó? Most mondanám, hogy gyere szellemi párbaj, de nem állok ki fegyvertelen ellen. Na szép álmokat!
2021. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kérlek ne veszekedjetek!


12# MI A SZ.RÉRT ÍRSZ MACSKÁS KÉRDÉSHEZ VÁLASZT, HA UTÁLOD A MACSKÁKAT?!

2021. jan. 16. 19:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Remélem az ilyen mint a fentebbi sz*rdarab a családja szeme láttára döglik meg
2021. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is!
2021. jan. 20. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!