Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szabad őket hagyni mozogni...

Szabad őket hagyni mozogni ivartalanítás után? (kandúr)

Figyelt kérdés
KB 2 órája lettek ivartalanítva de mászkálnának már mi ezt próbáljuk megakadályozni de dülöngélve igaz de 3-4 métert mennek

2021. jan. 5. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan mászkálhatnak ha jól esik nekik, de ne rohanjanak, ugráljanak, egyszóval semmi megerőltető.
2021. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, persze, sőt. csak legyen rajtuk a szemetek, nehogy valahonnan leessenek.

mi holnap megyünk, bárcsak itt tartanék már...

2021. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mászkálhatnak, csak folyamatosan legyél ott mellettük! Pont ilyenkor jut eszükbe a legmagasabb helyekre felmászni (mikor máskor...) és egyfolytában mennek, úgyhogy ne maradjanak felügyelet nélkül. Lehet, hogy még éjjel is fent kell velük maradnod sokáig, de holnapra minden rendben lesz.
2021. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan lány cicám van, de altatás után, mikor felébredt, rögtön mászkálni akart. Úgyhogy éjjel 2-ig figyeltem és kúsztam utána négykézláb, hogy amikor borul, megfogjam, illetve ne engedjem felugrani sehová. Csak akkor mentem aludni, amikor már magabiztosan közlekedett a lakásban. Szegénykém az elején teljesen zavart volt, egy sarokban lévő komódot kb. ötször körbesétált egy "nekifutásra"..:)
2021. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!