Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek benti cicájuk van,...

Akiknek benti cicájuk van, nektek milyen a macska alom tálca? Belemegy a fedettbe is?

Figyelt kérdés
Mindig takarítanom kell a macska alom körül, mert teljesen kikaparja az almot a macskám, és mindenhova megy belőle. Gondolkozok a zárt alomtálcán, csak nem tudom fogja-e használni.

2021. jan. 5. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy szekrényében van.

A hátsó része nyitott, elöl van egy ajtó.

A cicák szeretnek elbújni közben.

Az emberhez hasonlóan ők is szeretik zavartalanul végezni a dolguk.

Olyan helyen legyen az álom tálca ahol biztonságban érzi magát a cica.

A fedettet szerintem fogja használni.

2021. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A miénk használja a fedettet, igaz, rá lett szoktatva az előző gazdájánál. Egyedül a csapóajtótól félt, de azt leszereltük, azóta nincs gond.
2021. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kis ajtot hagyd le, csak a teto legyen rajta es nem lesz gond. Az ajto utban van nekik, mikozben forgolodnak odabenn, es elkaparjak a vegtermeket. De megszokhak :)
2021. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen okból váltottunk fedettre, az egyik elkaparás-mániás, a fél alom a kövön végezte.

A miénk nem félt a csapóajtótól, inkább mintha szórakoztatta volna, nyomkodta oda a fejét egy darabig, de gond nélkül használja.

Ha nagytestű macska, akkor viszont érdemes kifejezetten azoknak való extranagy zárt almostálcát venni, mert nekik a normál kicsi lesz és nem szívesen mennek bele.

2021. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még csak 7 hónapos az örökbe fogadott cicám :)
2021. jan. 5. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkora, hogy már nem fér bele.. így nincsen teteje.. semmit nem jelent.. pisilés a csapba.. csak kakál.. a tálcába..
2021. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első cicám csak addig használta a fedettet, amíg kényelmesen elfért benne. Amikor "kinőtte" (4 kilósan már), elkezdett mellé pottyantani. Így vettem egy fedetlent is. Most a kicsivel együtt csak abba mennek be, a fedettbe hetente egyszer ha kerül vmi... Almot csak az egyik szórja ki, de ő nagyon. Minden reggel söpréssel kezdek, hogy be lehessen lépni a fürdőbe.
2021. jan. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek a fedettet nem használják.

Úgy szeretnek wczni, hogy felállnak az alomtálca peremére (max 1 hátsó láb marad az alomban)..így csak a nyitott marad.

Zooplusról vettem xl-es óriás alontálcát 6000ft körüli összegért. Nagyon jó, magas a pereme is, nem szokták ebből kikaparni az almot.

2021. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt fedett van, megmutattam neki 1. nap hogy mancsozza és fejjel lökje, másnap reggel már nem kellett kimenteni.. :D

Amúgy a fedettből is kiássa, a mancsával kihordja. Nem annyit, de kijön vele.

2021. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!