Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A maine coon macskák nem...

A maine coon macskák nem "durvák"?

Figyelt kérdés

Nekem házi macskám van,de megtud úgy karmolni és harapni,hogy vérzik rendesen.


Nekem tetszenek egyébként, viszont szerintem tudnak ők félelmetesek is lenni.A fejük akkora,hogy egy ember tenyerét félbeharaphatja.Illetve a tappancsaik, lábaik is termetesek.


Mi van, hogyha egy ilyen nagyobb méretű macska elkezd játszani?

És a játékot ő másként értelmezni, mint mi.


2021. jan. 6. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sose legyen kutyad. Egy tacsko is felbe haraphatja a kezed, labrador szinttol meg inkabb ne is beszeljunk rola. Ilyen alapon senkinek ne legyen se kutyaja se macskaja.
2021. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
keine moon
2021. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tesómnak van, semmi gond nincs vele
2021. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szelíd és barátságos fajta, biztos nem tenne ilyet, jól kell szocializálni, nevelni és tanítani. Az állatok veszélyessége sokszor nem a nagyságuktól függ.
2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nevelés kérdése. Mindenféle macskánál és kutyánál. Akár nagytestű, "vad"macskáknál is, pl.: https://www.youtube.com/watch?v=fhfX3G0--iI
2021. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azért a macskák elég öntörvényű és ravasz állatok.

Lehet őket tanítani, de a végén úgy is átvernek.


Az enyém megtanulta,hogy nem szabad felmenni az asztalra.Viszont, ha nincs ott senki, akkor csak azért is felmegy és lelop egy szelet gépsonkát vagy valamit.Ha lebukik, akkor hihetetlen sebességgel igyekszik eltűnni a "zsákmánnyal" együtt.

2021. jan. 6. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Wow még ilyet! Nem is értem miért tartasz ilyen vadállatot. Ki tudja, lehet a következő lépéseként kikaparja a szemed álmodban. Tarts inkább nyulat. Várj, mégsem, lehet hogy éppen lehajolsz hozzá, és bumm, kirúgja a fogad. Tarts hörcsögöt. Várj, nem, lehet hogy megszökik és leharapja a fülcimpádat. Tarts csigát, abból gond nem lehet.
2021. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok: De tényleg, senki ne tartson olyan állatot, akinek az IQ szintje meghaladja a sajátját.
2021. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
3 kilós cica is harapott akkorát az ujjamba, hogy bedagadt, nem a méret a lényeg :D
2021. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mérettől függ, pl. én hamarabb megsimogatnék egy bernáthegyit mint egy csivavát, vagy a cicák közül nőstény-foltos macskát sosem simogatnék meg.
2021. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!