Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvigyem már most állatorvoshoz?

Elvigyem már most állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

A macskám hétfőn kapott a nyakára bolhaírtó folyadékot.(Nem tudom, hogy ez lényeges lehet e, ezért írom le)

Szobatiszta, de az elmúlt két napban nem az alomra pisilt. Enni és inni eszik rendesen. Elvigyem már most orvoshoz, vagy ráér egy hét múlva, ha nem hagyja abba? (Kb 6 hónapos)



2021. jan. 7. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Elviheted, de miért is?

Én nem tudom értelmezni a kérdést.

2021. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Valoszinuleg most lett ivarerett, kerj idopontot ivartalanitasra. Vagy lehet meg hugyuti fertozes is.
2021. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdezem, mivel olvastam több cikket, hogy ez akár veseproblema is lehet!

2021. jan. 7. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud pisilni, akkor bármi más is akár. Tüzel, vagy stresszes, vagy haragszik valamiért vagy ha nehezen teszi, akkor gyulladás, vagy húgyköves (habár ez inkább ivartalan fiú cicáknál jellemző).
2021. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valoban igaz az, hogy hugyuti problema, vese, stb is lehet, de mivel 6 honapos, ezert az ivarereshez is lehet koze! Figyelgesd, hogy erolkodik-e pisilisnel, keresi-e a helyet, nyavog, tobbszor probalkozik, de nem sikerul, vagy csak par csepp jon, tovabba, hogy veres-e. Ezek szoktak meg a betegseg jelei lenni.
2021. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2021. jan. 7. 11:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nőstény. Rájuk is jellemző egy ivarérett kortól?
2021. jan. 12. 04:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ohh, igen :D
2021. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!