Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicások, ti a macskaalom...

Benti cicások, ti a macskaalom lapátot hol és hogyan tároljátok, milyen gyakran és mivel tisztítjátok?

Figyelt kérdés
Kicsit talán fura a kérdés, de itt szabad ilyet is. :D Én az alom mellett tárolom, de nem túl esztétikus, mert megvallom nem mosom el minden alkalom után. (én ha itthon vagyok, a pisit is rögtön kiszedem, tehát napi 4x biztos, hogy lapátolok) Nálatok ez hogy szokás?
2021. jan. 8. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A pincébe vezető lépcsőn van az alom, a lapát mellette a kisablakba támasztva, pont senki nem látja, esztétikus-e :)))
2021. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
beleállítom fejjel lefelé - csak a nyele lóg ki - az almos doboz sarkába. macskát nem zavarja, engem sem.
2021. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az alomtálca mellett. A fal mellett van, így nem is látszódik maga a lapát. Ha nagyon dzsuvás akkor letisztítom, de nem tartom számon milyen gyakorisággal
2021. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak kirakom a macskatoalett mellé, párhetente hipós vízbe kicsit beáztatom.
2021. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nappaliban van a macskaalom. Onnan nyilik az erkelyajto. Kinn tarolom az ajto mellett egy kis papirdobozkaban.
2021. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk egy kis tárolóba van a macskaalom mellet és naponta 1× elmosom.
2021. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az almosdoboz mellett, kis műanyag dobozban tartom. A kakit a wc-n húzom le, olyankor a lapátot is odatartom a vízöblítés alá.
2021. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az alomtálca tetjén tartom (zárt tálca), valami merevebb anyagú reklámszatyorban. Nem nagyon szoktam tisztítani, csak ha trutyis lesz. Akkor egy aktuálisan használt fogkefét feláldozok erre a célra, amit utána kidobok.
2021. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Garázsban van nálunk a 2 nagy alomtálca egy macskaajtón át jut le a 2 cica. Reggel és este szedem ki, van egy külön zárható kuka az alom mellett a produktumnak. Heti kb 1 ürítés 2-3x lapátmosás, bár van nekik több is kiszedő lapátból. Többnyire akkor szoktam többször ismételni, ha új almozás van, akkor minden a tálca is elmosásra kerül, ilyenkor a szokásos tisztítószer mellé érdemes többször átöblíteni majdan citromos vizzel és hagyni, hogy teljesen megszáradjon a tálca amibe az új alom kerül.
2021. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha szemmel láthatóan piszkos a lapát! Ha mindig krém jön a cicából az nem normális! Én ráteszem az alomdoboz tetejére, így legalább nem ül oda a cica. Elmosni akkor mosom, ha kakis lesz vagy ha nagyon poros. Tisztítószerből azt teszem rá, ami épp szükséges, hogy tiszta legyen. Szappan, hipó..
2021. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!