Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem akar inni a macska?

Nem akar inni a macska?

Figyelt kérdés
Van egy beteg cicánk, kapott injekciókat, meg infúziót is. Itthon szépen eszegette a roboráló tápot, de inni nem akar, a kaját lehet hígítani vízzel, de akkor meg nem eszi meg. Már fecskendővel is próbáltam itatni, de kiköpködi. Vizelete kb. 6-7 alkalommal volt ma, elég sötét színe volt. Mit lehetne tenni?
2021. jan. 8. 23:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
A macska nem iszik annyit mint egy kutya...
2021. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy keveset isznak, de az orvos szerint is ki van száradva, és az az utasítás, hogy többször itassam keveset. Ez megvolt, kb olyan 1 dl-t tudtam így belenyomni, holnap lesz húsleves, remélem majd annak megissza az üres levét.
2021. jan. 8. 23:47
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

A húsleves jó ötlet, de én mindenképpen úgy csinálnám hogy direkt nem fűszerezném, és ha kész, akkor szednék neki külön, csak ezután fűszerezném be a család adagját.

Amit még tudok javasolni, hogy szerezz be Miamor Vitaldrink-et. Én ezt itattam a macskámmal amikor fontos volt hogy ne száradjon ki, és nem akart magától inni.

2021. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
94%

felvert tojast nem szereti?

a 6-7 pisi tenyleg eleg sok :(

labor+cukormeres volt? (vese es cukorbetegseg miatt)

2021. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
A felvert tojást is olvastam, azt is meg fogom próbálni, a húslevest nem én főzöm, de megbeszéltük, hogy nem lesz nagyon beízesítve (szokott amúgy kapni maradékokat néha ez a cicánk). Nagyon nem mentünk bele a vizsgálatokba, annyit mondott az orvos, hogy a szájában fekélyek vannak, amik elfertőződtek, amiatt volt gyenge, levert, és étvágytalan (gondolom fájt neki, és nem tudott enni). A tojást lehet, hogy még így az éjszakára megpróbálom, hátha reggelig nem lesz gond, de amúgy 2 óránként kelek hozzá.
2021. jan. 9. 00:04
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Ő a szomszéd kandúrkája akiről már volt kérdés?
2021. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Igen :D lebuktunk :)
2021. jan. 9. 00:16
 8/32 A kérdező kommentje:
Ma voltam a dokinál, mondtam neki, mi a helyzet, de nem sokat tudott mondani. Most elétoltam egy tojássárgáját elkeverve, remélem, azt felnyalogatja
2021. jan. 9. 00:18
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hol éltek, de ha olyan szerencsénk van hogy esetleg Dunaújvárosban (még soha nem volt szerencsém, senkit nem találtam a gyk-n aki dunaújvárosi) akkor tudok adni egy Vitaldrinket, van itthon. Annak szerintem egy macska sem tud ellenállni.
2021. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Szeged mellett élünk, de van nálunk egy ilyen állatpatika, holnap elszaladok, hátha van nekik, fel is írtam a nevét az italnak, a dokibácsi meg mondta, hogy délig mehetünk, ha baj van
2021. jan. 9. 00:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!