Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan macska amely...

Létezik olyan macska amely lakásban tartva éjszaka nem veri fel az embert nyávogással vagy piszkálással?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék majd nyugodtan aludni ha lehet.

2021. jan. 9. 17:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
2 britünk van, éjszaka be vannak csukva a szobaajtók, felőlem a házat is szétszedhetik 🙂 de nagy általánosságban éjjel alszanak.
2021. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
13 as nem neki kell alkalmazkodnia a macskához, hanem az állatnak hozzá! Nálunk legalábbis így van és nagy a nyugalom.
2021. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszobás lakásunk van, esélytelen volt a kizárás. Esténként alaposan lefárasztjuk sok játékkal, éjfélkor utolsó vacsi, reggelig alszik, mint a bunda. Hiperaktív kölyök amúgy, az eleje nehéz volt, de megszokta.
2021. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sziámim van, este 8tól reggel 5ig alszik.

Nem kelt fel, jó gyerek.

2021. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#23


Látom, legalább valakinek van esze.

2023. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Gyerekek az én macskám olyan tündér, hogy szó nélkül kivárja mellettem, míg felkelek. Az első felriadáskor prüntyögve nyújtózik, felkel és jön az arcomhoz jóreggelt kívánni, de ő maga se éjjel, se reggel nem zavar. Egyedüli esetek az átbulizott éjszakák utáni délig tartó alvások, olyankor megbökdös már a kis kezével, hogy élek-e még, mert akkor jó lenne enni adni…🤣

Nem tudom, mi alapján választják a pokolfajzat vagy az angyal hivatást, de ezt ránézésre nem lehet megmondani.

2023. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!