Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahordozó helyett miben...

Macskahordozó helyett miben tudnám vinni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap mennénk állatorvoshoz,és oda adtam barátnőmnek a macskahordozómat,ami viszont elkeveredett nála.én úgy hallottam,hogy állatorvoshoz csak macskahordozóba lehet cicát vinni.

Mivel tudnám helyettesíteni?



2021. jan. 9. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hátizsák. a melledre veszed, nem a hátadra, kicsit lehúzod a cippzárt, ahol ki tudja dugni a buksiját
2021. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Na ez jó ötleet

Koszonom szepen:*

2021. jan. 9. 20:42
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Van macska hordó hátizsák. Ablakkal, levegővel
2021. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak óvatosan, így szoktak kezdődni az "állatorvoshoz vittem épp, mikor kiugrott és elszaladt" című keresési felhívások. Nem azt mondom, hogy ne csináld, csak nagyon figyelj oda.
2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de nekem nincsen olyanom

Es holnap koran indulunk,akkor nincs nyitva semmi ilyen bolt

de azert koszi;)

2021. jan. 9. 20:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, oda kell nagyon figyelni, azért írtam, hogy elöl legyen a cicu, ne hátul. ha szeretne lelécelni, még mindig el lehet kapni a grabancát. kényszermegoldás, de most ez van
2021. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

A gond "csak" ott kezdődik, hogy ahol a macska feje kifér, ott kifér az egész teste is.

Elméletben nagyon cukin hangzik, hogy "kidugja a kis buksiját", gyakorlatban ez a 100% garancia a szökésre.


A tényleges megoldás az lett volna, hogy a kedves barátnő vásárol egy másik hordozót ahelyett, amivel ki tudja, mit csinált. Azért a hordozó nem egy golyóstoll, amit leraksz valahova, és jé, elkeveredik...

2021. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kértem az állatorvostól kölcsön egyet, mondjuk mi párszáz méterre lakunk a rendelőtől, mert amikor táskába tettem a cicut, kiugrott, és hazáig meg sem állt, nem jártunk messzebb 20 méternél. Elugrottam a dokihoz, adott hordozót, elintéztük a dolgokat, kimostam és visszavittem. Többször is kellett már így
2021. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Hátizsákba ne tedd, mert semmi garancia arra, hogy nem rohan el. És hiába fogod, lehet, hogy annyira kapálózik majd, hogy nem tudod megtartani. és idekommentelhetnek ötszázan, hogy "jajj, de az én cicám nyugton marad...", attól még a kérdező cicája nem biztos, hogy nyugton fog maradni. És mivel nem is volt még ilyen helyzetben, így nem lehet tudni, hogy hogyan reagál majd.
2021. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként még a speciális kisállatos hátizsákok belsejében is van egy kapocs, ahová hámmal, pórázzal, karabinerrel rögzíteni lehet, hogy ne tudjon kiugorni.

Ha hordozó nincs otthon, akkor feltételezem, ezek még annyira se, még ha lenne is hely hova rögzítemi egy sima táskában...

2021. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!