Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák miért nem szeretik...

A macskák miért nem szeretik ha felemeljük és babusgatjuk őket, akár csak kicsit is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem babák, hiába olyan a méretük. Ragadozók.
2021. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
A macskamama sem emelgeti őket.
2021. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Van, amelyik szereti. Emberből sem csípi mindenki, ha ölelgetik, egyénfüggőek ezek a dolgok.
2021. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém gyakran felmászik az ölembe. De csak az ő kezdeményezésére ölelgethetem. Ha én felkapom, köp, karmol, fúj.
2021. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez így konkrétan nem igaz! Mi több: nagyon nem igaz. Vagy a tiéd pont olyan természetű vagy sokkal valószínűbben nem megfelelően és nem a megfelelő időpontban veszed fel. Ha alvás közben megzavarod, azt például nem fogja csípni. Figyelni kell a reakcióit és alkalmazkodni hozzá. A macskák kifejezetten bújósak, ha szeretik a gazdájukat.
2021. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Olyanok, mint a gyerekek. Bár nekem van olyan, aki pl. utálja ha a hasát simogatom vagy felveszem. De olyan is van, amelyik pl. puszit ad. :)
2021. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

En akarmikor felveszem az enyemet, egyszeruen elfekszik a kezeim kozott. Ha lerakom vissza mászik. O imadja ha babusgatjak. Szemelyisegfuggo.

2 macskam van. Tuz es viz.

Az említett cica, ha oda rakod az ujjad megszagolni, elkezdi nyalogatni, mindenkiet. O igy fejezi ki hogy kedvel. Dorombol es allandoan korulotted van, elvezi ha felveszem, nekem dorgolozik, es csak van a kezembe, nyugodt, egy igazi feher kis angyal.

Ellenben a masik.. Fekete demon. Ha odarakom az ujjam o nem nyal, hanem rag (nem erosen), hiperaktiv, mindenre ratamad, felvenni keptelenseg mert leugrik. Az osszes jatekat szettepi. Hihetetlenul harcias, de néha egy kis simi neki is jol esik.

2021. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 KárpátokGéniusza ***** válasza:
81%

tapasztalatom szerint a legtöbb szereti vagy hagyja


szoktatás és egyénfüggő

2021. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Az enyém egész nap rajtam csüng, nagyon nehéz tőle bármit is csinálni, mert folyamatosan mászik az ölembe, a nyakamba, és csak úgy érzi magát jól ha felveszem meg hordozom mindenhová.

Nagyon beteg volt mikor 6 éve rátaláltam az utcán, nagy küzdelem volt visszahozni az életbe, talán ezért ragaszkodik hozzám ennyire.

2021. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm macskáit mindig felnyalábolom, nem úgy néz ki, mintha bajuk lenne vele, pedig engem nem is ismernek. Az egyi aludt, elkezdtem simogatni, erre hanyatt dobja magát, mint egy kutya. Azon meg is lepődtem. Nagybátyám macskája pedig támad, ha túl közel méssz hozzá. Nagyon macskafüggő.
2021. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!