Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik cicám mosakodás után...

Az egyik cicám mosakodás után mindig kint felejtette a nyelvét, de mostanság egyre többször és a másik is elkezdte ( tesók) néha már a nyaluk és csordogál. Adhatok nekik fogkő eltávolító rágcsát?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi idősek? Legjobb lenne, ha rájuk nézne az állatorvos, mert nem biztos, hogy fogkő miatt van, lehet akár rossz fog is, vagy fogzás, ha fiatalok. Egyébként a macskák ilyenek, lehet hogy szimplán berögzült viselkedés, a másik meg átvette.
2021. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Cica sitter vagyok es rengeteg cicaval talalkoztam mar, van egy olyan cicam aki így csinal jatszas kozben de vissza megy neki a nyelve.

Van egy olyan akinek orokre kint maradt es ez betegseg vele sajnos..

Vigyazzni kell ra mert meg tud fazni a cica is. Egy orvos ha ranez akkor megnyugtatna teged is :)

2021. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára viszem, három evesek de az egyik sosem csinálta, a másik az tényleg csak időszakosan kint felejti. Mosakszik, eszik, minden rendben vele. Olyan mintha az alsó ajka vagy nem tudom hogy mondják kicsit be lenne neki dagadva szóval elnézek vele dokihoz
2021. jan. 12. 19:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!