Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Játék közbe miért vesz nagyon...

Játék közbe miért vesz nagyon erősen a cicám levegőt? Mindig nagyon erősen fújja ki a levegőt. És hangos is ahogy veszi de csak egy kis ideig. Ez normális vagy lehet légzőszervi probléma is?

Figyelt kérdés

#játék #macska #cica #Legzőszerv
2021. jan. 13. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy normális, mert ugye játszik és fárad, lehet, hogy légzőszervi probléma, de az is lehet, hogy szívbeteg és terheli a szívét a játék. Csak az állatorvos tudja ezt megállapítani.
2021. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kinti cicáink vannak, és amikor először elvittük őket állatorvoshoz rákerdeztem h nem baj-e hogy gyorsan lelegzik. Azt mondta h nem mert ők így adják le a hőt/így izzadnak.


Nem tudom te cicaddal is ez van e vagy hasonló, de én is ajánlom, hogy kerdezd meg az állatorvost.

2021. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neee:(( remélem nincs baja de megfogom. De ha lenne baja néha rájön hogy össze vissza szaladgál és ugrál. Akkor nem nagyon lehet lenyugtatni:(
2021. jan. 13. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha az enyémről beszélnél.. :) Nincs neki semmi baja, csak sokat fut hirtelen!
2021. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!