Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek van fogatlan állata?

Kinek van fogatlan állata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy néz ki a cicám lassan fogatlan lesz, már csak hátul van pár neki, a száraz kaját néha elrágja de 5-6 szem után feladja. Ha egy foga sem lesz a nedves kaját meg tudja majd enni? Akinek van az övé megtudja vagy csak olyanból tárazzak be ami csak "majkrém" állagú? És ha igen tudtok olyat küldeni? Köszönöm
2021. jan. 16. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Szerintem boldogulni fog a nedvessel, esetleg száraz feláztatva, az kicsit pépes állagot ad neki.

2021. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem, a férjem.
2021. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem kutyusom van, de mi is csak nedveset adunk, már 10 éves és nincsen foga:(

De nedvesből mindegyiket megeszi mindegy hogy milyen (kivéve az 1240g-os kiszerelést mert nagyok benne a darabkák).

2021. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Leves,kenőmájas,túró,tej,tejföl,ezeket megtudja enni.Nekem nincs ilyen állatom szerencsére,én vagyok az akinek már alig van foga,így többségében ilyeneket szoktam fogyasztani.
2021. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne adj neki tejfölt, kenőmájast, meg ilyen sz*rokat, te jó ég! Emberi fogyasztásra is prosztó!
2021. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jézusom kérlek másnak ne ajánljatok ilyeneket, zsír?? Vaj?? Az ember is infarktust kap ha sokat eszik.

Az a baj, hogy a beáztatott száraz kaját nem eszi meg az úrfi, remélem akkor maradhat a sima nedves táp, meg találtam egy animondás ilyen majkrém állagú kaját is neki

2021. jan. 16. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
7.:És ki mondta hogy sokat adjál belőle neki?
2021. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha azt akarod, hogy körbesz*rjon mindent, nyugodtan adj neki zsírt, vajat, KENŐMÁJAST(????), ahogy ajánlják, de a temetőbe teszed vele az állatodat.

Mennyi idióta, komolyan... Egy sörös kupakot nem bíznék az ilyen válaszolókra, nemhogy állatot.😳

2021. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó akkor napi 1 kanál vaj tökéletes macska etetés :) ink nem kell tanács köszi
2021. jan. 16. 19:14
 10/14 A kérdező kommentje:
A 19:16-ost nem kell lepontozni ionizált és megérti a helyzetet, de ez az agyatlan tuskó nem tudom minek van még itt
2021. jan. 16. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!