Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macska tartók. Ti...

Benti macska tartók. Ti hogyan oldjátok még az éjszakát a macskával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ketrecben tartom magam, hogy ne feküdjön a fejemre. (Kizárjuk a hálószobából)
2021. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Elég széles az ágyam, annak a jobb alsó sarkában van egy pléd, ami az övé, ott alszik 8 hetes kora óta. (Most 8 hónapos) Nem mászkál se a fejemre, se a párnámra.
2021. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
3-6 honapos kora korul volt az ejszaka csak problemas, akkor kizartam a szobabol, mert orankent keltett. Azota nincs gond, altalaban alszik valahol, de ha fel is kel, csendben csinalja a dolgat, nem ebreszt fel.
2021. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában - lekopogom - átalussza az éjszakát a szobámban lévő fotelban, de nekem is volt időszak, amikor rendszeresen felébresztett, hogy játsszunk. Jó időben kiengedem a kertbe, de esőben, hidegben sajnos ez sem megoldás. Ha hagyom, hogy kimenjen, akkor meg azért nem tudok aludni, mert ötpercenként rohanok a bejárathoz, hogy nem akar-e visszajönni. Én sajnos elég éberen alszom, így házon belül hiába zárom ki a szobából, arra is felébredek, hogy kaparja az ajtót, és be akar jönni. Szóval többnyire csak reménykedem, hogy átalvós éjszaka lesz. Újabban viszont simán alszik éjféltől 8-ig. Akkor kimegy egy gyors pisire, és alszik tovább.
2021. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott alszik, ahol akar, kivéve rajtam, mert az zavar. Mellettem is szokott aludni, meg mikor hol van kedve. Hisztizni nem szokott éjjel, max. dorombolni, azt meg szeretem.
2021. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nagyon kezdők vagyunk, bő hónapja van cicánk. Ha elcsendesedik a lakás lefekszik körülöttünk valahová a szobádban és alszik reggelig. Egyik hétvégén későn feküdtünk le és fél nyolc körül arra ébredtem, hogy valaki néz. Körbepillantottam és a földön ült és csendben nézett, hogy mikor az életben kelek már fel és adok neki enni?!😁
2021. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Amíg egy volt, ott aludt a lábunknál reggelig. Mióta megjött a "kicsi", megváltoztak az éjszakáink: hajnalig ment a hancúr, dübörgő rohangálás (nappal is egyébként), a kicsi ilyen hiperaktív. És reggel négytől rinyál a kajáért, pedig sose adtunk neki olyankor, és este is jóllakik... Szóval az lett, hogy a konyhába be vannak csukva éjjelre, ott vannak a táljaik, fekhelyek, pár játék - nagy a konyha szerencsére -, és ami a slusszpoén: ott ALSZANAK reggelig:) Ki érti a macskákat...?!
2021. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Alszunk. Én az ágyamban, a macsek meg mikor-hol. Ha lefekszem, mindig hozzám bújik, később vándorolgat ide-oda, de sosem ébreszt fel.
2021. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van 1 külön szoba, ahol alszanak este. Beraktam az almot, kaparófát, fekhelyeket, játékokat. 8-kor ott kapják a vacsit, aztán rájuk csukom az ajtót reggel 7-ig. De akkor takaréküzemmódba is kapcsolnak, mert vacsi után valahányszor bemegyek valamiért, mindegyik alszik.


Annyira megszokták, hogy már este 8-kor állnak az ajtóban és óbégatnak, hogy engedjem be őket.

2021. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem csöndes a cicum, csak az almot kaparja. Vagy a lábunknál alszik, vagy bebújik a takaró alá és ott a lábunknál.

Bár mióta elköltöztünk néha ott hagy minket éjszaka, és a fűtött padlón lebzsel:’)

2021. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!