Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkóborolt a cicám, szerintete...

Elkóborolt a cicám, szerintetek meg lesz?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapos, nagyon szófogadó cica, tegnap lépett meg, már lassan egy napja nem jött haza. Ivartalanított kandúr. Megnéztem már mindenhol. Udvarban, elrejtett zugokban, sz úton sincs elütve. Sose tűnt el ennyi időre, csak órákra max, sose aludt még kint. Szerintetek van esély rá, hogy haza jön? Nagyon szeretem és nagyon várom :(

2021. jan. 23. 09:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Igen, biztosan hazajön! A mi macskánk is elkóborolt már, de vissza jött. A kandúrok amúgy is kóborlósak, a mi macskának pedig nőstény és mégis elment, de meglett. Szóval ne félj, haza fog még jönni!
2021. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazad van, a szüleim nagyon mérgesek hogy kiemgedtem de véletlen volt! Kiszaladt amikor nyílt az ajtó. Azóta keressük, egyszer szaladt az ajtóhoz, de nem tudtuk megfogni. Azt hittem reggelre meg lesz. :(
2021. jan. 23. 10:08
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Érdeklődjetek a szomszédoknál, nem láttak-e egy ilyen meg ilyen cicát. Hátha segítenek. A mi cicák például nem csak nálunk eszik, ezt onnan tudjuk hogy sokáig nem jött haza, tőlünk nem kapott enni, de tiszta hízott lett.😶
2021. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Altalaban maguktol hazajonnek, de elofordulhat, hogy valaki veletlenul bezarta a műhelybe, garazsba es nem tud hazajonni. Ismerosunk jart mar igy, hogy nyitotta ki reggel, es egy idegen cicat talalt.
2021. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem vissza fog jönni. Esetleg kérdezzetek körbe szomszédoknál, vagy facebookra tegyétek fel a fényképét, hátha látta valaki.

Nekünk volt, hogy napokra eltűnt az egyik cicánk. A butája felmászott az egyik szomszéd padlására, azok meg nem vették észre, és rázárták az ajtót. Pár nappal később, mikor mentek fel, látták, hogy ott a macska...

2021. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Sajnos a szomszédokon már túl vagyunk, a környéket is átnéztük tegnap este meg ma reggel is, nem tudom már, hogy hol keressük. Raktunk ki az erkély ajtó elé neki enni is, ott szokott bejönni, és látjuk, ha ott van.
2021. jan. 23. 10:22
 7/30 anonim ***** válasza:
66%

Fákat is megnéztétek? Nekem nyáron mászott fel az egyik egy 8-10 méteres fenyőre - igaz, ő akkor csak 3 hónapos kis tökös volt -, és lefelé nem ment neki. Mászhattam fel érte létrával.

Ne add fel!!

2021. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Ne add fel, olyat is hallottam már, hogy majdnem 2 hét után jött vissza a macska épen és egészségesen.
2021. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy elő kerül. Igen, mindent megnéztünk, a tetőt is. Most a fán ugye könnyű lenne megtalálni mert csupaszok, de sehol semmi🤧
2021. jan. 23. 10:42
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
én is megléptem volna a helyében
2021. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!