Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska megérzi, vagy megsejt...

A macska megérzi, vagy megsejti ha a gazdája állatorvoshoz akarja vinni?

Figyelt kérdés

Az én macskám utál állatorvoshoz menni.

Még mielőtt előkerülne a hordozó, már azelőtt elkezd bujkálni, alig engedi magát megfogni és agresszív lesz.


2021. jan. 23. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg, de nem feltetlenul ugy, ahogy gondolod. Valoszinuleg te is mashogy viselkedsz, feszultebb vagy olyankor, mert mar elore felsz a proceduratol, igy ezt megerzi rajtad.

Ha nem allatorvoshoz mennetek, hanem mondjuk mittudomen, hosszabb utra, valoszinuleg akkoris hasonloan viselkedne.

2021. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert érzi, hogy te pont úgy stresszelsz mint amikor az állatorvoshoz akarod vinni.
2021. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Reálisan gondolkodva azt mondanám, hogy az első válaszolónak igaza van.

Ellenben nekem is van személyes tapasztalatom, ami szembe megy a józan ésszel. Négy állatunk van, három különböző hordozót használok. A macskáknak egy-egy saját hordozója van, a két nyulat meg közösen szoktam egybe betenni. Egyszer a nyulak hordozóját nem találtam meg, siettem. Úgyhogy a félős macskánk hordozóját vettem elő. Letettem a nappaliban. A macsek ment, szaglászta. Nem bújkált, nem volt frusztrált.

Rá kb. egy hétre őt is vittem volna állatorvoshoz, szinten csak letettem a nappaliban ugyanezt a hordozót, és azonnal elbújt a francba, úgy kellett bemásszak az ágy alá érte. Pedig tudtommal semmit nem csináltam másképp, eszembe sem jutott, hogy ennyitől betojik.

Persze, lehet, hogy csak én nem láttam kívülről a helyzetet...

2021. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden macska más, és más. Több macskám is volt, az egyiknek még hordozó se kellett volna, kocsikázni is szeretett, a másik unszolásra, juti falival, de bement a hordozóba, a harmadikat csak türelemmel, s többszöri neki futásra lehetett csak betenni a hordozóba, keserves nyivákolások közepette.
2021. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!