Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy a hasa a konzerv...

Miért megy a hasa a konzerv kajától a cicámnak? Most féléves a cica, és régebben nem volt ilyen gond. Bármilyen márkájú konzervet kap, megy tőle a hasa. A tápot pedig hosszútávon nem eszi meg.

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a konzervtől megy neki, meg kellene mutatni állatorvosnak. A miénknek is hasonló problémái voltak, naponta többször öltözhettem át, mert még álmában az ölemben is előfordult, hogy beszaladt neki. Kapott a dokitól antibiotikumot, és teljesen rendbejött. Ha nem kapott a cicus féreghajtót, a féregfertőzés is okozhat esetleg ilyen problémát.
2008. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. dec. 2. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan anyag van a konzervben, amit a gyomra nem tud rendesen feldolgozni. Mindegyiktől hasmenése van ? Mert akkor lehet hogy ki kellene próbálni egy másik márkát. Ha meg mindegyiktől baja van, akkor lehet, hogy valami a belével van, és akkor el kellene vinni orvoshoz.
2008. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Az egyik oknak én is a bélférgességet mondanám,mivel az összes konzerv nem szabad,hogy kiváltson belőle hasmenést.Az én cicám a Friskies-től volt hasmarsos,és utána nem is ette meg.Valamilyen rejtélyes úton rájött arra,hogy melyik jó neki,így Whiskas(sajnos,nem szívesen adok neki), Royal Canin,és Scient Plan Hill's-t eszik csak meg.Én azt mondom,hogy fél éves kora miatt mielőbb fordulj vele orvoshoz,mert ha tényleg bélférges,komolyabb baja is lehet,és gondolj bele, neked sem lenne jó,ha állandóan menne a hasad....nem?

Minden jót:Lizy

2008. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!