Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férfiak, elgondolkodtatok már...

Férfiak, elgondolkodtatok már valaha azon, hogy hosszabb bajszot tudtok növeszteni egy macskáénál?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 21:01
 1/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Úgy tudom ,hogy a macskák bajsza a testük kontúrjáig nő, innen tudja ,hogy átfér-e egy-egy lyukon/ szűk résen. Tehát ha a bajszom vagy bárki másé jóval túlnő a teste kontúrján akkor máris lekörözte az átlag cicusokat. De ez ember esetében hogy legyen? A vállakon nyúljon túl?
2021. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok értelmetlen hülyeségen járattan már az agyam,de ilyen még meg se fordult a fejembe.De kösz a tippet.Biztos jobban tudnék csajozni egy hatalmas bajusszal. XD
2021. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elhinni, hogy a kérdező ezt komolyan gondolja. Elgondolkodott e már azon, hogy az emberi szőrzet merevsége/vastagsága mennyiben hasonlít a macska bajszához? :D szerintem a hossz biztos menne, de sose lenne olyan merevségű, hogy elálljon mint a macskának... Nem mellesleg jelen társadalom elég furcsán nézne az ilyen "cicafiúkra"...
2021. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!