Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan kaphatnek macskát?

Honnan kaphatnek macskát?

Figyelt kérdés
A húgomnak kb 2 hónapja eltűnt a cicája. Eléggé megviselte hogy 4 év után csak úgy ellopták( valószínűleg mivel mindenkivel barátságos volt). Honnan tudnék szerezni? Az a baj hogy a menhely kizárva mert nem adnak csak kinti tartásra cicát, még úgy sem, hogy a mi utcánkban kb. 4 házban laknak a többi telek üres. Itt is érdeklődtem már embereknél akik kiirtak hogy inkább vizbefolytja macskákat mint hogy még több legyen. Sajnos nem sikerült elintezni hogy kapjunk onnan cicát. Szeretnék igazából "menteni"kölyköket. Valami ötlet?

#macska #cica #Felesleges macska #Ajándék cica
2021. jan. 26. 21:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
44%
Nézegess Facebookon, Jófogáson hirdetéseket.
2021. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%

Pedig, ha bevállalnátok a benti macskát nagyobb eséllyel nem tűnne el. :)

Én pl soha többet nem tartanék kinti/bentiként sem macskát.

2021. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
57%
neten rengeteg ember tesz ki gazdát kereső kiscicákat, a jófogást is megnézheted, vagy vaterát ahol 1 ft tehát ingyen viheted és nézd hogy a környékeden van -e.
2021. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2021. jan. 26. 22:07
 5/44 anonim ***** válasza:
24%
Menhelyre is elmehetsz, rengeteg cica keres ott is szerető gazdit
2021. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
45%
kedves ötös te nem tudsz olvasni?
2021. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
53%
Kedves hatos, az itteni menhelyen pl. meg se kérdezik, kinti vagy benti lesz-e a macsek.
2021. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%
Inkább meg kéne tanulni, mit jelent a felelős állattartás. "Ellopták" - nem lopták el, ez majdnem 100%. Ott fekszik döglötten valamelyik árokparton, az sokkal valószínűbb. Ugyanez lenne a vége annak is, ha megint szereznétek macskát. Ha nem veszed komolyan az állattartást, ne tarts állatot!
2021. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Nem szeretnék vitaba bocsátkozni kedves 8-as. Tudom hogy a kinti macskak nem élnek 15 évet. Igen tudom, nem most van először cicánk. De ha választanál hogy 4 évet élj szabadon vagy 15-t bezárva, te melyiket választanád? Így is adok helyet egy cicának, és boldog mert kint lehet, hempereghet a fűben, fára mászhat. Most is megmentettunk egy cicát, aki az unokatesomeknal lakik. Szoba cica lehetett mert használja az almot, nem tud vadászni se fára mászni. Kidobták a rendőrségen mi hoztuk el és adtuk nekik oda. Estére be van zárva de nappal kint van. És szabad nem egy lakásban eli le az életét. Nálunk sem lenne másképp. Úgyhogy képzeld tudom mi a felelős allattartas, nem tehetek róla, hogy így történt főleg, hogy nem is az enyém volt.
2021. jan. 26. 22:27
 10/44 anonim ***** válasza:
60%

A macska sokkal boldogabb lenne egy szerető gazdi mellett. Nincs szabadság igénye.

És nem, nem tudod, mi a felelős állattartás. Az ilyenek miatt pusztul el kínok között egy csomó macska, mert ilyen felelőtlen állatok,mint te is, kicsapják, aztán vonogatják a vállukat, hogy a szomszéd kutya széttépte, megmérgezték, elütötték,stb...

Hú,de kár,hogy az ilyenekre, mint te, nincs vadászidény. Egyből megoldódna a túlnépesedés.

2021. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!