Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha a 8 hónapos lány...

Baj, ha a 8 hónapos lány cicám még nem tüzel?

Figyelt kérdés
Pedig elég nagy már (3 kg), szóval fejlődik rendesen. Tervben van az ivartalanítás egyébként.

2021. jan. 28. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A macskák nem szoktak tüzelni. Én úgy tudom, csak a kutyák. Van nekünk is cicánk, de ő sem tüzelt.
2021. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj. A cicák 4-12hónapos koruk között válnak ivaréretté.
2021. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmi baj,ne aggodj! :)
2021. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Első, rosszul tudod.

Kérdező, nem gond. Ezek szerint picit későn érő típus a cicád, de nincs elkésve, ez még bőven normális.

2021. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Kerdezo, benti vagy kinti a macskad? Ha kinti, vagy kijaros, konnyen lehet, hogy tuzelt mar, csak nem vetted eszre.

Az utobbi esetben mar most vinnem ivartalanitasra, nem volna jo, ha ilyen fiatalon vemhes lenne.

2021. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
A tüzelést nem minden esetben lehet észrevenni. Tehát lehet, hogy már rég tüzelt, csak neked nem tűnt fel. Nincs azzal semmi baj, ha még nem tüzelt, viszont nem kell megvárni az első tüzelést az ivartalanítással.
2021. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Hat-hét hónapos korban már lehet ivartalanítani. Nekem van két ivartalanított cicám és most fogadtunk be egy fél éves picit...de nem néz ki fél évesnek.
2021. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Benti cica egyébként. Köszönöm a válaszokat! :)
2021. jan. 28. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém 9 hónaposan kezdte, én mostani eszemmel már 7-8 hónaposan elvittem volna és nem várom meg. Sokat fogyott és nem volt önmaga. Kb 2 hetente tüzelt utána, a végére szinte folyamatosan, 11 hónaposan tudtam elvinni ivartalanításra "egy könnyebb" időszakban. Helyedben már vinném.
2021. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!