Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem gebe a cicám?

Nem gebe a cicám?

Figyelt kérdés

3 éves kandúr, kb 4,5 kg.

Napi 1 tasak nedves kaját kap, ami 100g,+ száraz táp álatlába van kint neki de abból inkább csak csipeget. Ez így ievés kaja neki? Mióta nálunk van, 2 éve így kap enni.

Amikor hozzáérek érzem hogy milyen csontos, illetve nem azért ilyen nehéz mert dagi, hanem mert egyszerűen nagy termetű. Azért csatilok róla egy képet, bár semmi nem látszik a nagy bundájától, ezért megtévesztő. Látszik hogy ápolt meg jól van tartva stb, de kicsit kezdek aggódni a kitapintható csontváza miatt.


[link]



2021. jan. 28. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Milyen márkájú kaját kap?
2021. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Szép szőrű, szeretem a hófehér macskákat mert biztonságérzetet adnak, nekem is kell majd egy! Szerintem kell a 2 tasak, úgy is ott hagyja ha nem kell neki, vézna csak ne legyen.
2021. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha sokat nyávog akkor éhes még!
2021. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Jajj de gyönyörű! Súlyban szerintem rendben van , nem tűnik így soványnak

De szerintem az az 1 tasak kevés

2021. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Igencsak szép cica, a mienk is kb ekkora és két és fél év körüli, ő se eszik többet. A másik két macska naponta bevág fejenként egy alutasakosat + a száraz amit ropogtatnak ha akarják, és még simán tudnának enni, a mienk két napig simán elnyammog egy tasakon, pedig pl a szaftosat igencsak szereti. Szerintem macskafüggő, ha nincs egyéb tünet én nem aggódnék, max megemlítheted ha legközelebb viszed oltásra vagy ilyesmire.
2021. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem sovány. Amikor áll, a gerincét és bordáját ki tudod tapintani? Ha igen akkor több kaja kell. A legtöbb macska elhízott ezért látjuk a jó testtömegű cicákat soványnak.

Fontos az étel minősége is a mennyiség mellett. Egy tartalmas eledelből kevesebbet eszik, többet hasznosít a cica. Az enyém is kb 1 tasakost/kiskonzervet és egy marék szárazat eszik egy nap és izmos, jó a testalkata.

2021. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
A cica szép, de szerintem ráférne napi 2 alutasakos.
2021. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes magasabb hústartalmú kaját adni neki. De szerintem rendben van. Lehet kis növésű. Nekem is van 7 kilós macskám és olyan is, aki 4 sincs. :)
2021. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Szép cica jó cica... :D
2021. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
57%
Tök jól néz ki.
2021. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!