Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehet olcsón/ingyen...

Honnan lehet olcsón/ingyen skót lógófülű macskám? Vagy ők mindig ilyen drágák?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Olcsón sehonnan. De olyan 80ezer környékén már lehet kapni, nem túl híres de becsületes tenyésztőnél.
2021. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Olcson vagy ingyen? Es akkor honnan lesz mondjuk egy elhuzodo draga kezelesre penzed, utikoltseggel egyutt peldaul? Kibacod akkor a 200 ezres macskat az ablakon? Na, ezert nem adjak ilyeneknek a draga fajtamacskakat/kutyakat. Mert meg az egyszeri ar is tul sok nekik (oltasok, versenyeztetes, premium kajak, kiallitasok ellenere stb).

Akkor menj el egy szaporitohoz, aki egy sufniba tartja a macskajat es evi 2x fialtatja, es vegyel onnan.

Vagy mehetsz allatmenhelyre, ott szinte ingyen adnak macskat. :)

2021. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Szaporítótól, vagy tenyésztésből kivont több éveset adnak olcsóbban (40-60e).

Ingyen senki se ad neked. Napi szinten látni brit, skót cicás csoportokban ilyet, általában bedobják a gyerek kártyát is. Csak röhögő fejeket küldenek rá, ajánlatokat nem.

A legpofátlanabb amikor törzskönyvezett,szűrt, oltott, ivartalanított cicát akarnak persze ingyen. Merrhát a kölök mijatt egízsíges kell, nehagyma elkapjun valamit a puja.

2021. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Olcsón, ingyen maximum úgy, ha valaki ráun a magáéra és elajándékozná. Amúgy tényleg jó drágák...
2021. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

És ha esetleg örökbefogadnál egyet?

[link]

2021. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Milyen helyes kis pofija van! Én tuti elvinném, ha nemlenne már 2 macsekom :DDD
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

#6 én is szívesen haza hoznám, csak a kutyám nincs oda a cicákért. Pedig 1 hete "szemezgetek" vele. 😅❤️

5-ös voltam.

2021. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Kutyud van? Nekem is volt kettő, néha hiányoznak is...mindegy, a cicókat jobban szeretem ❤️ ám mindkét cicóm pont olyan hófehér! Imádom őket! ❤️❤️❤️
2021. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Egyaltalan nem draga egy torzskonyves cicus, hiszen 15-20 evre vallalsz tarsat. Ennyit nem er meg neked? Ha nem, akkor le kell rola mondani,mert ugye szaporitokat nem tamogatunk, ez alapveto. Sok gazdara varo keverek is van, válassz menhelyrol akkor.

(Olcso husnak hig a leve ugye, tehat ha olcso szapis macskat veszel, akkor a tobbszoroset fogod rakolteni az orvosi kezelesekre, ez kb fix. )

2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

9.

Nekem is folyton ez jár a fejemben. 20 évre vállal egy állatot, egy családtagot, minden költségével, bajával együtt. HÚSZ évre. De 200 ezer forint....húúúú, hát az nagyon sok nekik, akkor inkább nem. :D Gondolom ezek etetik Tescós táppal az állatukat.

2021. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!