Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan akadályozhatom meg,hogy...

Hogyan akadályozhatom meg,hogy bántsák a kis cicákat?Többi lent

Figyelt kérdés
Unokatesóm mondta,hogy kis cicák születtek a pincéjükben,de az apukája azt mondta nem tarthatják meg mindet!Azt mondta az a leghumánusabb ha már most földhözvágja őket,mert így nem szenvednek!!!Mit tegyek??? Addig amíg szopnak nem tudom wlhozni az anyjuktól,apával beszéltem azt mondta egyet befogadhatunk,de van még 3 ott.Menhely befogadja úgy őket,hogy még szopnak?Kértem nagybáttyám,hogy ne tegye azt m9ndta muszály!Azt sem akarja meg várni,higy a szemük kinyiljon :( Ma keresnek embereket aki befogadnák,ha nem talál végez velük!Mit tegyek???? Székudvaron élünk.

#mentés #cica #Cselekednikell
2021. jan. 29. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagybátyádat vágnám földhöz, hihetetlen hogy mennyi ilyen ember van aki nem tiszteli az életet és azt hiszi bármit megtehet azzal aki védtelen. Mond meg neki hogy létezik olyan hogy menhely, vagy az ismeretségi körben érdeklődni kéne hogy ki az aki befogadná őket, tegye fel facebookra vagy valami, nem kell rögtön gyilkolni.
2021. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%
Nagybátyád egy ÁLLATGYILKOS! Humánus módszer?! Milyen humánus módszerről beszél! Teljesen olyan mintha egy csecsemőt akarna ledobni. Nem bírja ki azt a pár hónapot amíg leszoknak most komolyan?! Még csak nem is kell etetnie a kicsiket mert az anyja megoldja. Szerintem próbáld meggyőzni hogy szoptatásig maradjanak aztán vigyék csak utána a menhelyre
2021. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Nekem papóm is ezt csinálta 3-4 évig mikor lefialt a kutyájuk.

Az összes kölyköt földhöz vágta aztán a kukába dobta.

Ez így nagyon szomorú és helytelen, de nagypapám 73 éves és mikor még ő nőtt föl akkor ez volt a szokás, így részben megtudom érteni.

2021. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ma még keresgélnek hátha kell valakinek,de eddig sak nekem :/

(Utolsó csecsemő=kiscica? Kicsit sztem.tulzás de értem a lényeget)

2021. jan. 29. 10:34
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szopós cicát csak az anyával együtt vesznek be. Amúgy meg szólj a nagybátyádnak, hogy inkább ivartalanítsa a cicát, ha nem akar kölyköket. Persze egyesek ennyit se hajlandóak az állataikra költeni, olcsóbb, ha földhöz vágja.... 30 éve faluhelyen még ez volt a normális, de akkor se volt ez rendben, most meg főleg. Állatkínzásért meg is büntethetik.
2021. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogom nagybátyádat megszólni, értelme nincs, hisz te is tudod, milyen. Látszik, hogy neked több eszed van. Világosítsd fel, hogy a leghumánusabb megoldás az ivartalanítás, de ha erre sem képes, fogamzásgátlót is lehet adni a macskának. Ezt a 2 lehetőséget akár ti is el tudjátok intézni unokatesóddal. Meg kéne győzni, hogy ez az utolsó alom cica, több nem lesz, nekik pedig kerestek gazdát. Facebookra fel tudjátok tenni a cicák képét. Nem a gazdikeresés lesz nehéz, hanem az, hogy nagybátyád felfogja, hogy kicsit sem normális a gondolkodása.
2021. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4 cica van Egyet mi befogadunk,egyet nagybáttyám munkatársa,már csak kettőnek kell helyet találni de azt mondta nem öli meg ha amint megerősödtek elmennek onnan.Ezt megígértük és keresünk nekik gazdit :) Atya világ ez életem első nyertes harca,úgy is fogalmazhatok,hogy megmentettünk 4 életet!!! 😁😀😁😀
2021. jan. 29. 10:48
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Rendőrségre kell menni feljelentést tenni.
2021. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Legalább fejlődőképes. Gratulálok! Viszont gondoskodjatok arról, hogy többet ne születhessen cica, ivartalanítatni kéne az anyát.
2021. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
legkorábban 8 hetes korukban lehet elválasztani a kicsiket az anyjuktól, addig el kell őket viselnie a nagybátyádnak
2021. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!